2752
2734
عنوان

بچه ها با اون ست عقدی که خریدیم چکار کنیم🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 22 پست

ای وای قلبم سر صبحی چه جوان رعنایی بمیرم براش 😔😔😔😔

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
کی فوت شدن کالبد شکافی هم میکنن اخه

دیروز صبح بوده 

من اصلا خبر ندارم فقط میدونم سکته کرده  

شهر دیگه خوابگاه بوده همه اکثرا رفتن اونجا😭

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای قلبم سر صبحی چه جوان رعنایی بمیرم براش 😔😔😔😔

ممنونم مهربونم خدا نکنه

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
دیروز صبح بوده  من اصلا خبر ندارم فقط میدونم سکته کرده   شهر دیگه خوابگاه بوده همه اکثرا ...

یعنی به معنای واقعی قلبم گرفت چه خوشگلم بود

خدا بیامرزه هم براش نمیاد اخه 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731

سر صبحی اشکمو در آوردی امیدوارم هیچ خانواده ای این دردو تجربه نکنه به شما هم خدا صبر بده روحش قرین آرامش 

چه دنیای به درد نخوری داری خدا کاش تموم میشد 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ