2752
2734
عنوان

چند دست لباس و چه سایزی برای نوزادتون بردید بیمارستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 44 پست

سرهمی ببر بادی برای نافش خوب نیست

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
من یه سرهمی خوشگل بردم برای عکس ولی چون بچه بخاطر ناف یکم با سرهمی اذیته یه ست سایز صفر هم بردم برا ...

بخاطر همون بند ناف سرهمی بهتره یا بادی دکمه دار؟ست سایز صفرتون چجوری بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه نداری؟به بلوز جلو دکمه دار میگن

والا من دوتا بچه دارم به نوزادم همین الان دارم شیر میدم 

تاحالا نشنیدم کسی به لباس بچه بگه مانتو شلوار جدید بود 🤣🤣🤣

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
والا من دوتا بچه دارم به نوزادم همین الان دارم شیر میدم  تاحالا نشنیدم کسی به لباس بچه بگه مان ...

منم دارم سیسمونی میخرم اصلا نشنیدم همچین چیزی کل مغازهای شهرم گشتم 😐

👈🤷👉
2731
بخاطر همون بند ناف سرهمی بهتره یا بادی دکمه دار؟ست سایز صفرتون چجوری بود؟

منظورم از ست سایز صفر رکابی و استین دار و شلواره با کلاه و دستکش و ایناها

زیردکمه و سرهمی بچرو اذیت میکنه

من فقط برای عکس تنش کردم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
عزیزم بادی تا گیره ناف داره یکم اذیتش میکنه مگر این که دکمه شو نبندی . دوتا بلوز سایز صفر براش ببر . ...

بلوزهایی که گرفتم جلو دکه داره.بدون بادی میترسم سردش بشه پهلوهاش سرما بخوره.زایمانم ابانه

سرهمی بگیرم بهتره؟

والا من دوتا بچه دارم به نوزادم همین الان دارم شیر میدم  تاحالا نشنیدم کسی به لباس بچه بگه مان ...

والا منم در حال خریدم همه جا میگن مانتو.تو سایت و پیجها هم میزنه مانتو

من دوتا سرهمی 1و دو دست سایز صفر میبرم بچه اولم دو سه دست لباس عوض کرد تا مرخص بشم خودمم بالا سر زنداداشم بودم دوبار لباس بچه رو عوض کردم خیس شد

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
بلوزهایی که گرفتم جلو دکه داره.بدون بادی میترسم سردش بشه پهلوهاش سرما بخوره.زایمانم ابانه سرهمی بگی ...

نه همون جلو دکمه دارا عالین برای اول کار چون یکم هم برشش از بلوز عادیا گشاد تره . سردش نمیشه عزیزم لباس رو باید یه لایه سبک تنش کنی بعد با قنداق و پتو و این چیزا می پوشونی . هوای اتاق هم که دماش عادیه همیشه . تازه برعکسه باید مواظب باشی زیادی نپوشونیش وگرنه تب میکنه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
سایز صفرهاتون شامل چیاست؟

سه تیکه است. زير دکمه دار تاپی یا زیر دکمه دار نیم استین. مانتویی. شلوار. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
من دوتا سرهمی 1و دو دست سایز صفر میبرم بچه اولم دو سه دست لباس عوض کرد تا مرخص بشم خودمم بالا سر زند ...

اخه دوستان میگن سرهمی بخاطر بند ناف اذیتش میکنه.موندم بگیرم یا نه

سایز صفرتون شامل چیاست؟

بلوزهایی که گرفتم جلو دکه داره.بدون بادی میترسم سردش بشه پهلوهاش سرما بخوره.زایمانم ابانه سرهمی بگی ...

منم آبان زایمان کردم😍تو اتاق گرمه ولی یه پتو سبک باید ببری بچه من بادگلو نزد پرستار لا پتو قنداقش کرد گفت صاف نگهدار تا بدگلو بزنه.یه کاپشن سرهمی یا بزارش تو کریر کاور باران بکش موقع خروج از اتاقت هم برای کرونا هم سوز نخوره تا سوار ماشین بشی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم