2733
2739
فقط من وقتی جواب مثبت بارداریمو گرفتم نشستم رو زمین کلی کولی بازی درآوردم و گریه کردم یادم میاد میخو ...

از خوشحالی؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سال ۷۹ تعداد انگشت شماری موبایل داشتند.. قبض رو پرداخت نکرده بودم و خط یک طرفه بود ..‌ رفته بودم خرید.. پشت صندوق تو صف جو گیر شدم گوشی رو در آوردم و وانمود کردم تماس گرفتم ..‌ شروع کردم به احوالپرسی و صحبت ،بعد هم خداحافظی و تماس رو قطع کردم .. یه خانوم و آقای مسن به من نزدیک شدند و خواهش کردند شماره ای رو براشون بگیرم ..‌ خیلی بد بود 🤦خیلی..

2731
2740

دوم راهنمایی بودم پریود بودم بعد  اول صبح قبل اینکه معلم بیاد بچه ها توکلاس سروصدا میکردیم منم میرفتیم جلو تخته شلوغ بازی. یه لحظه برگشتم سرصندلیم دیدم نواربهداشتیم اون وسط پایین تخته افتادس. یهو غلغله شد بچه ها میگفتن واس کیه همه میگفتن واس مانیست منم استرس گرفتم گفتم واس من نیست 😂😂😂

دخترا نواربهداشتی و با پاشون میزدن به پنحره به درودیوار یادم میاد الان میخندم ولی اون روز خیلی استرس کشیدم معلممون هم اون ساعت مرد بود نواربهداشتی و بچه ها قبل اینکه معلم بیاد پشت سطل اشغال که کنار تخته بود قایم کردن و اون ساعت به خیر گذشت ولی بعدش مادرای این کلاس و احزار کردن وگفتن جقدر این کلاس بچه هاشون کثیف بازی دارن نوار توکلاس افتاده بود مامانم میگف من میگفتم دختره من که ازینکارا نمیکنه البته بقیه مامانا همینو میگفتن

زندگی همچنان زیباست
اوایل موبایلمو با بند بلندش مینداختم گردنم 😭😭😭🤣🤣

این جوری دیگه همه می‌فهمیدن گوشی داری😂😂

من گوشیم جای بند نداشت رفتم به بابام گفتم یک جای بند برای گوشیم درست کن  بندازم گردنم مردم بفهمن من گوشی دارم

❤️
دوم راهنمایی بودم پریود بودم بعد  اول صبح قبل اینکه معلم بیاد بچه ها توکلاس سروصدا میکردیم منم ...

واییی چه شانسی آوردی کسی ندیدت اون لحظه وگرنه باید مدرستو عوض میکردی😂

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...

من اولین باری ک ساعت مچی گرفتم ۱۱ سالم بود بعد میبستم هر کی میومد نزدیکم هی ب ساعتم نگاه میگرفتم میگف چ قد زود گذشتا🤣🤣🤣

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
واییی چه شانسی آوردی کسی ندیدت اون لحظه وگرنه باید مدرستو عوض میکردی😂

اره و اینکه میدیدم با نواربهداشتی خونی به درودیوار وپنجره میزدن میخندیدن. منکه دیگه ازجام پانشدم. خیلی کثیف بودن😂😂😂

زندگی همچنان زیباست

یه فامیل داریم اگه یچیز جدید بخره اینقد بچه شو میزاره کنار اینا و استوری میکنه تا از چشامون خون بیاد 

حتی اگر یک کیلو موز بخره استوری میکنه یه روز خوب با دخملممممم 

🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭