2752
2734

برا جهیزیه من شوهرم تلویزیون و یخچال و قالی و ماشین لباس شویی رو چون میدونست دست بابام تنگه اون موقع خودش خرید دیگه بقیه وسایل رو بابام گرفت چند روز پیش مامانم داشت ب گوش خواهرم میزد ک شمام باید وسایل جهیزیه رو ی مقدار خودتون بخرید مثل ما، اگه داماد قبول نکنه چی؟ خواهرم ک نمیتونه بره بهس بگه اینارو تو بخر یا اگ وضع مالیشون خوب نبود اذیت کننده است 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من رسمتونو نمیدونم ولی همه جا ۴_۵ تیکه با داماده شوهرت کار غولی نکرده همه جا ۴_۵ تیکه میخرن خب من همه ا دیدم از همه ام پرسیدم چه ترک و کرد و شمالی 

تازه عربای جنوب و یه سری بندر عباسیا اصلا جهاز نمیده دختر همشو مرد میخزه

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
رسمتون بود؟ آخه ما رسم اینه دختر کامل بیاره 

نه ولی خودم گفتم ما جهیزیه نمیاریم.مرد اگر واقعا زن را بخواد باید ببردش تو خونه با امکانات

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐

جهیزیه و قانون آن طبق قانون مدنی

مقصود از جهیزیه، اسباب لازم برای شروع زندگی مشترک است و بر اساس قانون جهیزیه، تهیه جهاز بر عهده مرد می باشد. چراکه قانون گذار، در ماده 1107 قانون مدنی، اسباب و وسایل زندگی را از مصادیق نفقه زن دانسته و مردان را مکلف به پرداخت نفقه می داند؛ بنابراین، زنان، الزامی به تهیه جهیزیه ندارند.

2706