2733
2734

بعد سقطم اولین ماهه اقدام کردم دقیقا موعد تخمک گذاری و چند روز بعدش اقدام کردم یعنی فقط دوبار اقدام کردم میدونم با دوبار احتمالش کمه 💔

۱۱هم موعد پریودمه اما همیشه چندین روز جلو میوفته مثلا ۴یا ۵روز...

حسم و علائمم مثل اونموقعس ک باردار بودم ب دعاتون احتیاج دارم واقعا دلم گرفته دارم افسرده میشم اگ خاستید دعا کنید برام استرس دیگ داره جونمو میگیره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله که دامنت سبز میشه خدابزرگه

پنج ساله ازدواج کردم و تو یه خونه با پدرو مادرشوهرم زندگی میکنم و روزی هزار بار با رفتار وکنایه های مادر شوهرم میمیرمو زنده میشم پنج سال زندگی من خلاصه شده تو یه اتاق دوازده متری اگه امضامو خوندی بادل پاکت برام دعا کن منم خونه دار بشم ممنون♥️
یعنی ماه پیش‌‌سقط کردی؟

فروردین عزیزم ۲ماه پیش اما چون ۵هفتم بود دکتر گف بعد  یماه میتونم باز اقدام کنم و درصدش بالاس ک بشه منم امیدوارم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
انشالله همین ماه حامله باشی

فداتشممم انشاله عزیزم

لطفا حامله بودی رمز سیر بودن و لاغریت بگو

عزیزممم😂😂من لاغر نیستم ک ولی سیر بودن رمز خاصی نداره ذره ذره غذامو کم میکنم روزا چیزی نمیخورم مثلا من صبح اگ صبحانه بخورم تا غردب با غذا بخورم ولی اگ چیزی نخورم حس سیری دارم یجورایی برام عادت شد و با همین فرمول ۱۲کیلو کم کردم و روزانه ۵۰۰کالری  هم نخوردم اما الان برا شرایطم و قرصام مجبورم بخورم ولی بازم کم میخورم مثلا صبحانه ۴تا لقمه میخورم ناهار۳تا قاشق میخورم شام ۴تا لقمه میخورم عصرونه هم  یا نمیخورم یا بازم فوقش  ۵تا لقمه 

۲ ماه خوبه  قلبش تشکیل نشد؟

ساکش تو رحم نبود همش گفتن سونو بده و ساکش نبود تهش خونریزی کردم و افت بتا داشتم و آخرشم خودش سقط شد

ساکش تو رحم نبود همش گفتن سونو بده و ساکش نبود تهش خونریزی کردم و افت بتا داشتم و آخرشم خودش سقط شد

به این میگن بارداری شیمیایی بتا کند میره بالا و بعد خونریزی هیچی تشکیل نمیشه 

ولی تو این ۲ ماه باید مکمل میخوردی خودت و همسرت 

منم ۲ بار اینجوری شدم مشکل از اسپرم بود و‌نمیدونستم 

به این میگن بارداری شیمیایی بتا کند میره بالا و بعد خونریزی هیچی تشکیل نمیشه  ولی تو این ۲ ماه ...

آزمایش اسپرم دادیم مشکلی نداشت اره بتام کند میرفت بالا از ۲۰۰بعد ۳روز شد ۲۶۷ولی دکتر گف احتمالا خارج رحمی بود بازم نمیدونم

2706