2737
2739

اون موقع هاتقریبااوایل سال هشتادبودهنوزپرایدواسه خودس دکوپزی داشت داداشم پرایدنوخریده بودگفت سوارشیدبریم دوردور.منه خنگ هم یه آتاری دستی داداش کوچیکم توخونه داشت به جای موبایل گرفتم نشستم کنارپنجره ویه ساعتی که توی دوردوربودیم عین اوسکلادمه گوشم بود.آخه آتاری به اون بزرگی.حتماهمه متوجه شده بودن وبرای شفای عاجل خواستن.هنوزکه هنوزه خواهرم یادش میادبه خنگی من میخنده😅😅😅😂

وای من یبار خواهر شوهرم النگو خرید ما رفتیم خونشون هر چی جیرینگ جیرینگ میکرد من محل نمیزاشتم بعد د ...

وای خودشو هلاک کرد تا ببینی اخرش خودش نشون داد 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حیات تو گروه خانومانه نیستی؟

نه چطوره کجاست گروه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2728
لینکشو الان تو تاپیک جدیدم گذاشتم گروه زنونس دوس داشتی بیا

باشه مرسی