2733
2734
همينو بگو ! اينهمه سال ميريم بيرون از اين خبرا نيست  نهايتش ٥ مورد از نوجواني تا ٣٩ سالگي برا ...

منم برام پیش نمیاد خداروشکر 

البته تنها نمیرم بیرون 

بعضی جاها میگن ی عالمه مزاحم داریم حس میکنم دوره اش گذشته دیگه...

والا من هیچکسو ندیدم مزاحمت خیابونی تا این حد ناجور داشته باشه اونم یه زن متاهل اصلا ،الان مثل چند سال پیش نیست کسی زیاد پیله کنه هر کس آدمو خودشو داره و باهاش حرف میزنه

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نخاری تو چش مردم نری متلک بارت نمیکنن مشکل از هرزگی خودته البته معذرت چون واقعیته زنی که سرش پایی ...

باورم نمیشه شماها هنوز منقرض نشدید؟

سختت نمیشه با این طرز فکرت داری تو این قرن زندگی میکنی؟

واقعا چجور میتونی به هم جنس خودت این حرفو بزنی،داری میگه تمام این کصافت بازیای مردا تقصیر زناست،اینکه سالها به دخترا و زنهای معصوم خیانت میشه رو انداختی پای هرزگی زنا،؟؟ببند لطفا و کمتر شخصیت و عقل و سواد پایینتو نشون بده

2728
واییی پس کی میشه باخیال راحت توخیابونا قدم زد؟؟؟

چون مرد ایرانی بیشعور و بی فرهنگه و از گاو کمتر می فهمه تا وقتی نسلش هس ما آرامش نداریم

وقتی هم که زن می بینه آب دهنش راه میفته و نمی تونه خودشو کنترل کنه و باید مزاحمش بشه

لطفا ازشون دفاع نکنین

بعدم عزیزم این آدما کافیه یه کم داد و بیداد کنی مث سگ میترسن

بهترین کار واکنش نشون دادنه تا برن

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
گناه تو خوشگلیته خوشگلی دردسر داره

وااااییی داداشم همش اینو میخونه یه مدت افتاد بود سر زبون خودمو داداشم باهم میخوندیم🤣😶

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
منم دقیقاااااا باحجاب که شدم مزاحما از بین رفتن،حجاب خیلی موثر

نمیشه که ما خودمونو اذیت کنیم تو این گرما که نر ایرانی مزاحممون نشه

خیابون قلمرو نر ایرانی نیس

من خودم راحت ترین پوششو دارم و آخرین دفعه ای که یه نر مزاحمم شد با کتابی که تو دستم بود کوبیدم تو صورتش و مثل سگ فرار کرد

تا ما باهاشون برخورد نکنیم آسایشمونو به دست نمیاریم😃

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2738
خانومی من فقط گفتم مزاحمت زیاده.یکی پرسید کدوم شهری .من اصلا قصد نداشتم اسم شر بیارم چندبار پرسیدن م ...

میدونم عزیزم اصلا ربطی به شهر نداره همه جا مزاحم پیدا میشه، یه خانم شیرازی ناراحت شده بود بحث راجع به ایشون بود❤

آهای خوشگل عاشق اهای باقیشو بلد نیستم😐💔

آهای عمر دقایق 🤣منم دیگه بقیش‌ خیلی کم یادمه یه جاش میگه عطر موهات‌ یه جا گل شقایق🥴🤣

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
بله هست اما مزاحم اینجوری؟؟؟من هزاربار از ملاصدرا پیاده رد شدم دنبال لوازم جانبی لپ تاب و کتاب و...ب ...

دقیقا ،ملاصدرا یه خیابون شلوغ و دانشجویی هست عجیبه این دوستمون میگن افتضاحه.

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706