2733
2734
عزیزم❤ ناراحتی نداره، هر کسی یه جایی متولد میشه قرار باشه همگی بالاشهر تهران یا به قول اون خانم بال ...

خانومی من فقط گفتم مزاحمت زیاده.یکی پرسید کدوم شهری .من اصلا قصد نداشتم اسم شر بیارم چندبار پرسیدن منم گفتم.کاری ب شهر نداره ادم خوب وبد همه جا داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم❤ ناراحتی نداره، هر کسی یه جایی متولد میشه قرار باشه همگی بالاشهر تهران یا به قول اون خانم بال ...

بله 

من اصالتا  شیرازی نیستم ولی ناراحت شدم 😕

ولی خب از فامیلامون زیاد هستن ک اهل اونجان که وصلت کردن  

کلا ربط به قومیت یا شهر نداره همه جا اینطوره 💞

2731
مغرور بودن واقعا دخترو پر ابهت نشون میده

اره واقا 

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  
منم دقیقا همین مشکلو دارم درصورتی که نه ارایش خاصی میکنم نه لباس تنگ یا کوتاه و زننده ای میپوشم خیلی ...

آخه اصن به ظاهر ما نیست که مشکل از مرداس 

اصن ربطی به پوشش ما نداره

مردا مریضن تو چادرم بپوشی زیرشو میتونن ببینن

من دوستم چادریا به اونم متلک میگن

توهم زده بدم توهم زده 🤣🤣🤣🤣🤣چرا شیرازو خراب می‌کنی آخه لامصب ؟اینطور که این میگه تمام پسرا کمین ...

همينو بگو ! اينهمه سال ميريم بيرون از اين خبرا نيست 

نهايتش ٥ مورد از نوجواني تا ٣٩ سالگي برا من پيش اومده باشه از بين اينهمه بيرون رفتن ولي اينجور ك عنوان ديدم گفتم خداروشكر تو شهر استارتر نيستم  ديدم شهر منو نوشته

2740
منم شیرازم مزاحم همه جا توهر شهری هست  ولی اینطوری که ایشون میگ نیست  والا الان که دیگ ت ...

بلوز دامن بدون جوراب ميپوشن ك خب منم ك دخترم توجهم جلب ميشه چون عرف پوشش جامعه اين نيست  ولي كسي هم كاري ب كسي نداره

تو نخاری تو چش مردم نری متلک بارت نمیکنن مشکل از هرزگی خودته البته معذرت چون واقعیته زنی که سرش پایی ...

متاسفم برات که اینجوری فک میکنی

امیدوارم برات پیش بیاد تا بفهمی که چه قد اشتباه میکنی

مشکل فقط وفقط از مرداس

وگرنه این همه تجاوز به بچه ها به خاطر اینه که بچه ها هرزن؟ 

نه به خاطر مریض بودن مرداس

این مسائل هیچ ربطی به پوشش خانم ها نداره

به خاطر اینه که به مردا پسرمون یاد دادن زن وسیله ی لذته وشما هم هیچ اختیاری در این باره ندارید و اصن دست خودتون نیست ونمیتونید خودتون رو کنترل کنید و اگر یه زن ببینید که چیزی به جز چادر پوشیده باشه شما بی اختیار یا تجاور میکنید یا متلک میگید

پسران و مردان سرزمین باید یادبگیرن به زنا احترام بزارن و خودشون رو هم کنترل کنن حالا اون زن هر چی که خواست بپوشه اونا چشماشون و بدنشون و ذهنشون رو از گناه نگه دارن

متاسفم برات که اینجوری فک میکنی امیدوارم برات پیش بیاد تا بفهمی که چه قد اشتباه میکنی مشکل فقط وفق ...

ببین عزیزم اون دوستمون خیلی حرف زشت بود ولی حرف شما هم درست نیست ظاهر الان بعضی از خانما جوری شده که خیلی تحریک کننده ست والا مردای معصومم به هوس میفتن چنان خودشونو عرضه میکنن که مردا نه گفتن براشون غیر ممکن میشه خانما میتونن امروزی باشن شیک پوش باشن ولی تحریک کننده نباشن انتخاب دست خودشونه از قدیم گفتن مال خودتو سفت بگیر سگ همسایه رو دزد نکن ...‌‌‌هر چند به قول شما عده ای آدم بیمار هم هستن که به حیوون و بچع هم رحم نمیکنن

منم همینه از هر دوبار بیرون رفتن یه بار بهم یا تیکه می ندازند یا شماره می دهند پوشش هم خوبه جلب توجه هم نمی کنم نمی دونم سنم  کمتر میزنه فکر کنم برای اونم منم دیگه نفرت گرفتم از بیرون رفتن اه

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706