2752
2734
من شیراز بودم میدونم چجوریه ، امکان نداره بری بیرون یه متلک نشنوی 

سوهان روح هستن ولی اصلا نمیفهمم چرا واقعا پس این پسرایی که توی اینترنت میگن ما اینکارارو نمیکنیم احترام میذاریم فلان بیسان کجان پس! من یدونه ندیدم تو خیابون سرش تو کار خودش باشه همه شون تو خشک و یقه ما هستن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واسه منم سوال شد چه طور ممکنه هر سری بری خیابون مزاحمت بشن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

منم قبلا زیاد بیرون میرفتم همه جا مزاحم میشدن ولی ازوقتی عقدکردم نامزدم نمیزاره تنهایی برم بیرون میگه مزاحم میشن 😁ولی راهش اینه ک تنها بیرون نری ی مرد پیشت باشه راحتی بخدا

هرچی ادم غمگینه ریخته تونی نی سایت 😁😁ادم وقتی میاد غم وغصه ادمارو میبینه فقط ولی چیکارکنم کاربری قبلیموگفتم لغوکردن باز اومدم نتونستم دووم بیارم معتاد نی نی سایت شدم انگار 😅😅😅
قطعا مريضن وگرنه ادم سالم كه مزاحم كسي نميشه اصلا !!  ولي بعضي تيپ وظاهرا نظر اون ادم مريضو بي ...

حرفتون درسته ولی ادم نمی تونه به خاطریه عده بی شخصیت اون لباسی وتیپی که دوس داره نپوشه وخودشوعوض کنه اونابایدبی شخصیتی شونودرست کنن همیشه که نبایدخانوماکوتاه بیان وازحقشون بگذرن

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
واسه منم سوال شد چه طور ممکنه هر سری بری خیابون مزاحمت بشن

باور کن میشه حتی بالاشهر هم میشه ، نشده یه بار برم بیرون یکی متلک نپرونه ! همین یه کلمه هم روح و روان منو به هم میریزه، به چادریش متلک میگن تا اونی که نیم تنه زیر مانتو میپوشه هیچ فرقیم نداره

منم قبلا زیاد بیرون میرفتم همه جا مزاحم میشدن ولی ازوقتی عقدکردم نامزدم نمیزاره تنهایی برم بیرون میگ ...

اره وقتی یه مرد باهات باشه چیزی نمیگن ، جرات ندارن دیگه ، ولی فکر کن یکی عاشق اینه که یه ساعت بره پیاده روی اما از دست این ادمای پست و عوضی ارامش نداره

باور کن میشه حتی بالاشهر هم میشه ، نشده یه بار برم بیرون یکی متلک نپرونه ! همین یه کلمه هم روح و روا ...

درسته،من چون خیلی وقته اکثرا با ماشین بیرون میرم دیگه نمیدونم پیاده چه خبره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

دوستان واقعا به تیپ طاهر نیست

به فرهنگ و شهر هر قسمت برمیگروه

ببین من تو ی شهر عقب افتاده زندگی میکنم بخاطر کار شوهرم

شوهرم کلا  بددل..دیگه فک کنید تییپم چطوره.

بعد میرم کلاس خیاطی ..چندبار مزاحمم شدن

ی یارو کلا تا دم در اومد دنبالم..چرت پرت هی میگفت

فقط دعا دعا میکردم  نزدیکم نسه ..شوهرم میدید یا به گوشش میرسید کلا قدغن میشدم ازهمین..

خدا لعنت کن مردای هوس باز کثیف..

کاش طرح عقیم سازی مریصای جنسی هم مجلس میداد..

بعد میدیدم امار تجاوز  مزاحمت چقد پایین میومد...

نه طرحای چرند مجلس تصویب کننن😁😁😁

یا  ودود ...
اره وقتی یه مرد باهات باشه چیزی نمیگن ، جرات ندارن دیگه ، ولی فکر کن یکی عاشق اینه که یه ساعت بره پی ...

اره راس میگی خداازشون نگذره بعضیاانگارخودشون ناموس ندارن ناموس سرشون نمیشه رفتارای غیراخلاقی خیلی دیدم منم واس همین دیگه تنها جایی نمیرم 

هرچی ادم غمگینه ریخته تونی نی سایت 😁😁ادم وقتی میاد غم وغصه ادمارو میبینه فقط ولی چیکارکنم کاربری قبلیموگفتم لغوکردن باز اومدم نتونستم دووم بیارم معتاد نی نی سایت شدم انگار 😅😅😅
دقیقا  خیلیا اینجا کازرونی ....... هستن  خیلی حرفشون زشت بود  من یکی خیلی ناراحت ش ...

عزیزم❤

ناراحتی نداره، هر کسی یه جایی متولد میشه قرار باشه همگی بالاشهر تهران یا به قول اون خانم بالاشهر شیراز به دنیا بیاییم که این دو تا شهر از جمعیت میترکه

متاسفانه استارتر اسم شیراز رو اورد، به اون خانم برخورد، ایشون بدتر از استارتر ناراحتیش رو با توهین به چند تا محله و روستای دیگه بروز داد

2706