2137
2106
عنوان

وااای از هرچی بدت بیاد سرت میاد

248 بازدید | 18 پست

با جاریم همسایه ایم چسبیده بهم هر حرفی تو خونمون میشه میشنون شوهرمنم دیچانه سر هرچیزی صداشومیندازه رو سرش اونم میشنوه دیروز هم کلی بحث کردیم و فحش داد وسایل شکست خانوادمو فحش داد زود زنگ زد چه خبرتونه چه صداییه شوهرمم پشت گوشی منو فحش داد پدرمو اونم قطع کرد امروزهم سراغمو میگرفت که خونه ام یا نهمیخواستم طلاق بگیرم دیگه بریده بودم دوباره امد منت کشی و گون خوردم و اینا به زور اشتیم داد بدم میومد جاری دعوای زن چ شوهرو ببینه که ماله ما هر روز میبینه شوهرش امده میگه ما تا حالا صداس خنده های شمارو نمیشنویم فقط دعوا

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

شوهرت چ بی ادبه 

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

شنيدن اونا بدرك

بفكر خوودت باش با اين وضعيت ٥ سال ديگه انقدر سرخورده ميشيي كه شبيه زن ٦٠ ساله بنظر بياي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050
چه ربطی داشت

فقط عنوانو خونده😐😅

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃
2183
چه ربطی داشت

میگه بدم میاد از پول تا پول بیاد سراغش😀

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..
عنوانم باز ربطی به پول نداره    

عنوان گفته از هرچی بدت میاد سرت میاد

اینم گفته من از پول بدم میاد که خدا بهش پول بده

آندرستند؟

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃