2733
2739
عنوان

چرا این کارو با من کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 115 پست
این چه حرفیه . میدونی چند بار خاستگاری اومد. مگه تو نمیدونی چه اتفاقاتی افتاده که میگی ساده تسلیمش ش ...

خب من توضیحاتمو دادم ، یکم مطالعه کنی دربارع مردا کاملا متوجه میشی، مردا دوست دارن برای بدست اوردن چیزی تلاش کنن و برای بدست اوردن چیزی ک میخوان جون هم میدن ولی این تلاش کردن ب معنای این نیست ک همه چیز تمومه و این اقا عاشقمه و حالا چیزای دیگه ای ک مونده براش تلاش کنه و دو دستی بدم بهش .... باید بذازی برای همه چیز تلاش کنه ، این رفتارشون کاااملا طبیعی و غریزیه ، خب کاملا هم مشخصه بعد از نامزدی اینقدر دست یافتنی و تکراری شدی براش ک هم میگه نمیخوامت هم رفته سراغ یه نفر دیگه ... پیشنهاذ میکنم اگ رابطه تو دوست داری و نمیخوای از دستش بدی و ابرو ریزی بشه قبل از هر اقدامی برو چهار تا کتاب بخون درباره اقایون بعد عمل کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هییییییییییییییییییی😣😥چقدر بی معرفت شدن همه

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
2731
وقتی نمیخاد چ کنم.ب زور نمیتونم کاری کنم که عقد کنه

لااقل شکایت کن

حق طلاقم باتو باشه

نمیخوادت بهش بگو دست کم ۲۰۰ میلیون بده تا ولش کنی

میخواست خیانت نکنه

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
بگه اغفالم کرده‌...با قول ازدواج الکی ازم سو استفاده کرده و بزور وادار به سقط کرده....

مدرک برای اثبات نداره 

درضمن نامزد بودن

این وسط هیچ جرمی صورت نگرفته

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2740

به چند دلیل باید خدا رو شکر کنی.... اول اینکه موفق به سقط شدی...دوم اینکه قبل از عقد و ازدواج شناختیش.... از زندگیت بندازش بیرون ...شما اول جوونیته. کلی جای پیشرفت داری...خانوادشم که به درد نمیخوره

پاشو جمع کن ببینم فاز غم چیه گرفتی؟؟جای این که خوشحال باشی که اون بشرف قبل عروسی و قبل این که گرفتار بچه بشی خودشو نشون داده ناراحتی؟؟

پاشو به خودت روحیه بده قوی باش نذار بفهمه ضعیف شدی 

عزمتو جزم کن که جرش بدی 

شماره زن متاهلو بردار هم 

نامزدتو تهدید کن که میری به شوهر یارو میگی رابطه نامشروع داشتن هم خود زنرو‌ تهدید کن 

برو پزشکی قانونی بگو بهت تجاوز کرده 

وقتی نمیخاد چ کنم.ب زور نمیتونم کاری کنم که عقد کنه

گولش بزن از در محبت وارد شو نرمش کن تا عقد کنه بعدش حالشو بگیر توعمرم مرد به این کثافتی ندیدم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

فقط زمانی خانوادتو در جریان اتفاقات بزار که پشتت باشن.چون بعضیا میگن حالا که دختر نیستی به خاطر آبرومون باید عقدت کنه و باهاش بسازی (دیدم که میگم).

اگه یه صیغه سادست فسخ کن بره گم شه اگه خانوادتم میدونی پشتت در میان برو شکایت کن و مهریتم بگیر بالاخره واسه صیغه هم مهریه در نظر میگیرن.

دوست منم تقریبا درگیر همچین داستانی شد ، پسره همین الان از زندگیت پرت کن بیرون البته با احترام و سیاست که پیش در و همسایه برات دردسر و بی ابرویی نشه ، بعد هم این بی غیرت نامرد فراموش کن و بشین به خودت و زندگیت برس ، پردتم ترمیم کن راحت با یکی دیگه ازدواج کن .

قصه ی آن دختری ایستاده در آغاز تمام راه های دنیا ,به ظن خودش جهان در مشتش ,شعر ها در سینه اش و هزار قله برای فتح در برابرش اما...
عزیزم اون کیلو چنده. اونو میشه ترمیم کنه ولی روحشو چی؟ اگه زن اون بیشرف شه روحش و جوونیش و عمرشم میت ...

عزیزم برا یکی از آشناها همچین مشکلی پیش اومده برا همین سوال کردم . خانواده پسره هم داغون و بدرد نخور . مادرت دختر داغون میگه چجوری باید شوهرش بدم. 

براشادی روح امواتم صلوات    
2706