2737
2739
عنوان

چرا این کارو با من کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 115 پست

از من پسر به شما نصیحت

پسرا تا سه ساعت قبل رابطه قصد ازدواج دارند

اما بعدش....

من پسرم....تا به منبع گرما و نور تبدیل نشوم آرام نمیگیرم ...می خواهم بدون وابستگی به آدما به  آنها گرما و انرژی بدهم...بدان...آدما نرمال نیستن...منم نیستم تو هم نیستی... خواهی نخواهی دنیا تازیانه های محکمی خواهد زد...اما مقاومت کن و تسلیم نشو...اگرم تسلیم شدی من درکت می کنم....خواهی نخواهی بزودی تنهای تنها می شوی .... اگه شخصیتتو رشد داده باشی از تنهاییت لذت می بری...خواهشاً کم نیار ...پاشو ... قدم هایت را محکم‌تر بردار....گرما ببخش و منبع حس خوب برای اطرافیانت باش...خدایا به شدت محتاج این سه خواسته ام کمکم کن به آنها برسم....اول :عشق واقعی بدون هوس دراز مدت....دوم: پولی که مرا به دنیایت مشغول نسازد و نیازامو باهاش برطرف کنم...سوم: آرامشی که با داشتن آن احساس هیچ کمبودی نکنم.
نمیدونم بخدا نمیتونم فکر کنم . انگار دارم خواب می‌بینم

خب پس بشین فکراتو کن،ببین میتونی با کسیکه بعدها به احتمال زیاد با زنای دیگه رابطه داره زندگی کنی،اگه این روحیه رو داری برو عقد کن،اگرنه زودتر خودتو جمع و جور کن،بکارت هم ترمیم میشه،به حرفای اون و مادرش هم توجه نکن چون حاشیه ست،اصل موضوع خیانتشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما یبار اشتباه کردی اشتباه دومم رو نکن....برو قانونی پیگیر باش شکایت کن....حتی پدر. مادر شما بفهمن ...

اگه بخواد قانونی اقدام کنه خودش گرفتار میشه.

چون بچه ی اون مرد رو بدون اجازه سقط کرده و باید دیه پرداخت کنه.

نی نی سایت دیگه جای موندن نیست..

سلام مجدد من تمام پیشنهاداتی ک بهت دادنو خوندم ، ببین عزیزم اینجا همه یطوری برخورد میکنن ک انگار لاس و گاسه و دائم بهت میگن برو شکایت کن ،برو ب خونوادت بگو و یجوری نسخه میپیچن برات ک اگه خودشون تو این شرایط قرار بگیرن عمرا اگه جرئت بکنن انجام بدن ، اینجام اکثرا خانوم هایی هستن ک همه سرشار از احساسات ان و ب هیچ عنوان نمیتونن مشاوران خوبی باشن ، اگر ب خونوادت بگی یه فشار سنگین روانی زو از طرف اون ها هم تجربه خواهی کرد و این کارو برات سخت تر و بدتر میکنه ، نمیتونی کارو ب وکیل و دادگاهم بکشی و اینجوری ک مشخصه خونواده ش کاملا پشت این اقا هستن .... توصیه م اینه بجای مشاوره گرفتن از ادم های غیر متخصص ک نسخه فضایی برات میپیچن و شکایت و ابرو ریزی بری با یه مشاوره خوب( تاکید میکنم مشاوره خوب و کار بلد)  صحبت کنی تا ان شاالله مسیر درستو پیدا کنی 

سلام مجدد من تمام پیشنهاداتی ک بهت دادنو خوندم ، ببین عزیزم اینجا همه یطوری برخورد میکنن ک انگار لاس ...

دارم دیوونه میشم بخدا. آخه مشاور به جز این که بخواد منو آروم کنه چه کاری ازش بر میاد. پس حقی که ازم گرفته شده چی

2740
بدون اجازه نبود. خودش سقطش کرد

اگه جواز سقط رو دارین پس حتما قانونی اقدام کنین.

خانوادتون رو در جریان بذارین تا ازتون حمایت کنن و طرف مقابل رو واسه عقد تحت فشار بذارن.

با توجه به شرایطی که پیش اومده اگه عقد کنین و بعد طلاق بگیرین به نفعتونه.چون نه فقط بکارت بلکه بحث سقط جنین پیش اومده و ممکنه خدایی نکرده روی بارداری مجددتون تأثیر بذاره.

اگه بچه زنده می موند باید اسمش رو وارد شناسنامه می کرد و بعد از فوت هم می تونست ازش ارث ببره.

واسه اطلاع از این که از چه راهی می تونین اقدام کنین حتما با یه وکیل کاربلد مشورت کنین.

ترجیحا حضوری باشه و همه چیز رو کامل توضیح بدین.

من متأسفانه علمم کامل نیست و هنوز وکیل نشدم.

امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

با توکل به خدا اقدام کنین و نترسین.

دارم دیوونه میشم بخدا. آخه مشاور به جز این که بخواد منو آروم کنه چه کاری ازش بر میاد. پس حقی که ازم ...

درکت میکنم خیلی سخته ، احتمالا حس شوک داری بخاطر اینکه از عشق این اقا مطمئن بودی و کار ازدواجتو تموم شده دیده بودی و حالا یهو این اقا برگشته و زده زیر همه چی ، حس میکنی از اعتمادت ، از خودت ، از سادگیت سواستفاده شده ، شاید حس حماقتم بکنی...  از طرفی از اینده ت هم ممکنه بترسی ( بدون بکارت و فاش شدن این ماجرا)  از خونوادت....  میدونی من اگه جای تو بودم نمیذاشتم کسی متوجه بشه چون اگ خونواده من بفهمن قطع ب یقین پدرم و برادرام میرفتن برای کتک کاری و خونواده ها تو هم میوفتادن و این باعث میشد نزدیکانمم خبر دار شن و من علاوه بر تحمل کردن دردهای شکست رابطه م ، از طرف خانواده  و اطرافیانمم تحت فشار قرار میگرفتم و زندگیم سخت تر میشد ، اون اقا خونواده ش پشتش هستن و قبول کن ک ب خواست خودت بوده و نهایت شکایتو خبر دار شدن بقیه فقط و فقط ب اذیت شدن شدید تر تو ختم میشه ، من اگ جات بودم خطمو عوض میکردم و سعی میکردم این درد شکست چند ماهه رو تحمل کنم و خودمو ترمیم کنم ، متاسفانه بکارت و سقط اونم خارج از خونه و زندگی قانونی تو فرهنگ ما جا افتاده نیس و با فاش شدن ماجرا زندگی ای بدتر و سخت تر از زنان مطلقه و بیوه خواهی داشت ... موفق باشی