2733
2734
عنوان

چرا این کارو با من کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 115 پست

شما یبار اشتباه کردی اشتباه دومم رو نکن....برو قانونی پیگیر باش شکایت کن....حتی پدر. مادر شما بفهمن شاید اولش خیلی بد باشه ولی بعدا به حساب پسره میرسن....نمیشه که یه کثافط بیاد هر کار میخواد بکنه و بعد بگه نمیخوامت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز نگران نباش و خداروشکر کن کن عقد نیستی این اتفاقا ک افتاده واسه هزاران هزار نفر پیش اومده و نه تو اولیشی و ن آخریش ک فک کنی پایان زندگیته

مث یه آشغال از زندگیت بندازش بیرون و باتموم وجود فراموشش کن و فقط بسپارش ب خدا

ماک از خدا تواناتر نیستیم و مطمعن باش خدا جوری زمینش میزنه و روزی هزززاز بار آرزوی مرگ کنه

ن عقد کن و ن غصه بخور

سنی نداری فقط ب هم بزن و قوی باش روزای خوبی در پیش داری مطمعن باش

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

اصلا عقد نکن باور کن خودت و زندگی ایندت خیلی مهمتره ، چون عقد کنی طلاق بگیری مهر طلاق میخوره روی پیشونیت ولی بعد دو سه سال همه هم. فراموش میکنن تو نامزد داشتی ، راحتتر با یه ادم لایق ازدواج میکنی 

خوشگل هم که میگی هستی مردا واسه دختر خوشگل سرو دست میشکونن 

قصه ی آن دختری ایستاده در آغاز تمام راه های دنیا ,به ظن خودش جهان در مشتش ,شعر ها در سینه اش و هزار قله برای فتح در برابرش اما...
2728
مدرک برای اثبات نداره  درضمن نامزد بودن این وسط هیچ جرمی صورت نگرفته

پزشکی قانونی مشخص می‌کنه....چون میگه دوهفته گذشته...اینجور آدما رو نباید ولشون کنی‌‌‌...حداقل شکایت کنه بلکه بتونه بترسونه 

2740
دیگه بدبخت تر از این قرارع بشم

عزیزم اگه نامزدت برگرده و بگه میخوام عقد کنیم،باهاش ادامه میدی؟باوجود اینکه از خیانتش بایه زن متاهل خبر داری

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
عزیزم برا یکی از آشناها همچین مشکلی پیش اومده برا همین سوال کردم . خانواده پسره هم داغون و بدرد نخور ...

بگو اگه دردت اونه، یکی دو ملیون پول بده ماما برات حلش میکنه😐

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
عزیزم اگه نامزدت برگرده و بگه میخوام عقد کنیم،باهاش ادامه میدی؟باوجود اینکه از خیانتش بایه زن متاهل ...

نمیدونم بخدا نمیتونم فکر کنم . انگار دارم خواب می‌بینم

2706