2752
2734
عنوان

زشتم.امشب شوهرم گف ادم نگات میکنه وحشت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4141 بازدید | 99 پست

من یه دانش آموز سیاهپوست دارم

ولی بقدری باکلاس مرتبه عطر میزنه به خودش میرسه عین جواهر تو کلاس میدرخشه از نظر معلما فوق العاده جذابه

خیلی هم خودشو بالا میدونه به کسی محل نمیده 

واقعا روحیش عالیه

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
2731

اصلاا اینطور نیست 

اولا که بدون زیبایی و زشتی همه اش نسبیه یعنی چهره ای که به نظر تو زشته ممکنه کاملا مطابق سلیقه شخص دیگه ای باشه 

دوما زیبایی یه مفهوم پر از زیرشاخه داره اگه از خودت راضی نیستی راحت در کمتر از یکی دو ماه میتونی جوری خودتو تغیر بدی هیچکس نشناستی 

غالبا زیبا بودن یعنی متقارن بودن پس اگه یه تیکه از چونه ات بینی یا هرچیزی ات متقارن نیست قدم اول اینه هرروز یه روتین ورزش اون قسمت بذاری من یکی از دوستام چونه و گونه اش متقارن نبود یک سمت بزرگتر بود. هر شب کرم میزد میمالید با این سنگ های مخصوص میمالید تمرین های جویدن و اینا انجام میداد خیلی خیلی خوشگل تر شده الان 

دومین مورد پوست خوب داشتنه باید روتین پوستی داشته باشی و به پوستت برسی روغن های مخصوص برای قرمز شدن لب هست روغن برای از بین بردن گودی زیر چشم هزار تا کرم و همه چیز وجود داره این دوره زمونه 

سومین مورد رسیدن به تیپ عه 

یه روز زمان میذاری میری باکلاس ترین لباس فروشی شهرتون یه دوستت هم با خودت ببر اونجا به خود فروشنده بگو منو استایل کن اگر هم توی شهرای کوچیک تری از توی پینترست ایده استایل پیدا کن خلاصه بپوش لباسای مختلف رو و از خودت عکس بگیر 

هیچی نخر برگرد خونه دونه دونه نگاه کن عکسارو 

داخل اینترنت ببین مثلا براساس اندامت چی بیشتر بهت میاد و کلا یه چیز فوق العاده انتخاب کن حالا یا پولش رو داری برو از همون لباس فروشیه بخر یا بده برات عین اش رو بدوزن اینطوری استایل مخصوص خودتو پیدا میکنی

برای عطر هم یکبار میری معروف ترین عطر فروشی هر عطری خوشت اومد یه پیس میزنی روی یه کاغد بعلاوه اسمش رو زیرش مینویسی برمیگردی خونه از بقیه نظراشونو میپرسی و یه عطر فوق زنونه انتخاب میکنی بسیاری از اینکه فکر میکنیم زشتیم واسه اینه که تیپ امون مردونه اس باید براساس جنسیتت تیپ بزنی تا جذبت شن لباسای فمنین فقط بپوش حتی اگه اسپرت میپوشی

و حتما ورزش کن حتما حتما اندامت رو فیت نگه دار ورزش و رژیم غذایی درست رو بذار توی برنامه ات 

ویتامین های مختلف رو بخور برو دکتر هورمون خیلی از مشکلات به خاطر هورمونامونه حل که بشه میبینی چقدر زیبایی طبیعی داری

موهات رو بلند کن و هرروز یه استایل کن چیزای مختلف رو امتحان کن 

ژست و زاویه ای که توش خیلی خوبی رو پیدا کن عکسات رو همیشه اون زاویه بگیر

قانون های جذب و روش های بالابردن انرژی زنانه و سیاست هارو یا کتابشو بخون یا ویدیو اشو ببین تا دیگه کسی جرعت نکنه اینطوری بهت بگه و توهم هیچی بهش نگی

اعتماد ب نفستو ببر بالا

تو این کارارو کن بعد میبینی اصلا زشت نیستی متاسفانه اصلا به خودمون نمیرسیم یا سرسری میرسیم بعد میگیم وای زشتم و فلان 

اصلا زیبایی هزار تا معیار داره توی تیپ هست توی هیکل هست توی چهره هست توی رفتار هست

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

سیرت زیبا به از صورت زیبا✨👌

خیلی ها زیبا هستند اما به قدری باطنشون بد هست که هیچ کس دوستشون نداره و جزء منفورترین ها هستند

یادت نره همه ی اتفاقات بد ، گذراست🌹😍🤍 و شما قرار هست از امتحان بزرگ خالقت سر افراز بیرون بیای ✌️💪 و تماااام تلاشت رو کن برای خوشحال کردن خداوندی که ۲۴ ساعت بدون هیچ بی نظمی داره بهت نفس کشیدن رو هدیه میده...🦋🌻 برای موفق شدنم در امتحانات نهایی یه صلوات میفرستی بزرگوار 🥰🍃
خودت که کارمندی ودستت توجیب خودته،برو عمل کن،ب پوستت برس ب نظرمن ۸۰ درصد زیبایی پوست زیباست ک من ندا ...

منم با اینک دماغم بزرگه و شقیقه ام افتادس ولی پوستم تو نگاه اول پوست داغونم به چشم میزنه

در عجبم از مامانت که این حرف رو بهت زده. مگه آدم زشت هم میشه؟ به نظرم همه آدما قشنگن اگر نگاهمون قشنگ باشه. بعضی وقتا مثلاً یکی میگه فلانی زشته نگاش میکنم میبینم چه مژه های قشنگی داره یا چه موی قشنگی داره و اصلا نمی‌دونم میگن فلانی زشته منظورشون چیه

یه دختر کویتی با همسرش تازه عقد کردن از محضر میان بیرون دختره میخوره زمین،پسره بهش میگه احمق،

دختره همونجا برمیگرده محضر ازدواجشو باطل میکنه

امیدوارم روزی برسه که تمام زن های دنیا در این حد برای خودشون ارزش قائل باشن

من مطمئنم تو زشت نیستی ولی فقط به همه مخصوصا شوهرت رو دادی اونام سواستفاده کردن همه چی میگن

کلا ذات خراب همینه اونارو که نمیتونی عوض کنی ولی خودتو که میتونی

2706