2752
2734
عنوان

چرا این کارو با من کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا علایم سقط تو بدنش هست باید بره شکایت کنه..‌‌‌‌‌‌‌‌نبایدباره به همین راحتی ازش سو استفاده کنه  ...

شکایت از چی!!!

تجاوز نبوده که با میل خودش بوده هیچ جرمی صورت نگرفته 

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
تا علایم سقط تو بدنش هست باید بره شکایت کنه..‌‌‌‌‌‌‌‌نبایدباره به همین راحتی ازش سو استفاده کنه  ...

خونریزیم همه چیز کاملا تموم شده دوهفتس دیگه علایمی ندارم

2731

چ بگم ناراحت شدم حداقل به مادرت میگفتی ک بچه سقط کردی اینجوری ک نمیشه ک نگی فردا اگر خدای نکرده خواستی طلاق بگیری چی البته م اون موقع باید بری پزشک قانونی

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
چجوری عقد کنم وقتی بهم میگه دیگه نمی‌خوامت

غلط کرده که نمیخوادت وقتی نمیخواست چرا باهات رابطه برقرار کرده مگه شهر هرته . عقد کن بعد مهریتو بگیر مثل آشغال از زندگیت پرتش کن بیرون خیلیییییی حیوونه

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

درسته اتفاقهای تلخی برات افتاده 

ولی من جای تو بودم خدا رو شکر میکردم که باز همینجا شناختمش.  فکر کن الان عقد کرده بودی و این جیزا رو میفهمیدی چقدر باید پله های دادگاه رو میرفتی می اومدی تا طلاق بگیری؟ اسمشم میومد تو شناسنامت و چون باکره نیستی پاک هم نمیشد. خانوادت هم همه جی رو میفهمیدن اونم با این خانواده ناتویی که داره طرف. خانوادت رو از هم می‌پاشوند.  به نظرم قوی باش و تو باش که این نامزدی کثافت رو به هم میزنی. به ننش بگو پسر فاسد تو هم اومد نکبت آورد تو زندگی ما. مطمئن باش این چیزا تاوان داره بد هم تاوان داره. برو دنبال زندگیت درست کارت . ۱۹ سالته هنوز خیلی فرصت داری اینقدر خوب  کار کن پول دربیار ماشین و خونه بخر شیک بگرد سفر برو که هر آسمون جل بی بته و بی فرهنگی جرات نکنه بیاد طرفت چه برسه به سو استفاده ....

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

تا حالا به کسی نگفتم جداشو 

ولی تو این مورد میگم برو و پشت سرتم نگا نکن 

مرتیکه لجن عوضی😤

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭
وقتی فهمیدم خورد شدم . همین حین مادرش به من گفت از وقتی تو اومدی تو زندگی پسرم ما بدبخت شدیم. خودشم ...

فقط در برو

کاش لااقل عقد بودی

پرده ات رو هم ترمیم میکنی

مرگ من ول کن این آشغالو

من مخالف سقطم

ولی خداروشکر این عوضی پدرش نمیشه

(ببخش فحش میدم ولی کسی که با زن متاهل میریزه رو هم آدم نیست)

برو که برو

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪

این نامزدت چند سالشه حتما ۲۳یا ۲۴هست 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

متاسفانه خونواده ش حامی و همراهش نیستن ممکنه کلی مشکل و درگیری هم از جانب خونوادش واسش پیش بیاد ولی درستش همینه که شکایت کنه

امیدوارم انقدر قوی باشه که بتونه زندگی شو درست کنه 

در مسیر... 🌱

اه این مردا بی لیاقت ترین موجودات روی کره زمین شدن ، اعصابم خورد شد . 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2706