2737
2734
عنوان

چرا این کارو با من کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 115 پست
یعنی کسی هست اندازه من بدبخت باشه . خودشو مادرش هرچی از دهنشون دراومد بهم گفتن

یعنی چه بی ملاحظه بودی که خودتو دادی دست این پسره...‌‌‌‌‌‌‌‌الان اشتباه نکن ساکت نباش برو ازش شکایت کن.... اون پسره قطعا ولت می‌کنه وای تو برو شکایت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این میسوزم که مادرش بهش گفته است دختره منتظزه تو عقدش کنی تا ازت مهریه بگیرع😭😭😭

شناسنامتو خراب نکن به پای همچین اشغالی ،ازدواجم هنوز زودته صبر کن

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2728
بچه ها من نوزده سالمه دانشجوام درآمد دارم. از نظر اخلاقی و قیافه هیچ چیز کم ندارم. چرا باید اینجوری ...

چون لیاقتت رو نداشته

واقعا ۱۹ سالگی خیلی سن کمیه، خیلی زوده برات درگیر ازدواج شی

وقتتو‌بیشتر با دوستات بگذرون، شوهر کردن هیچ گُلی به سر آدم نمیزنه

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
یعنی کسی هست اندازه من بدبخت باشه . خودشو مادرش هرچی از دهنشون دراومد بهم گفتن

خدا حیای دوست داره بدون کوچیکترین ناراحتی راه تو بکش وبرو اصلا ناراحت نباش چوب خدا صدا نداره فقط خودتو زود بکش بیرون

2740
عزیزم مسئله ی بکارت اونقدر مهم نیست که بخاطرش با همچین ادمی بمونی سعی کن خودتو قربونی نکنی ، خیانت ا ...

تا علایم سقط تو بدنش هست باید بره شکایت کنه..‌‌‌‌‌‌‌‌نبایدباره به همین راحتی ازش سو استفاده کنه 

حالت چطوره الان

داغون 

بیچاره مامانم حال منو میبینه خیلی غصه میخوره 

وقتی شوهرمو تو محله با زن جدیدش میبینم درصورتی ک اونموقع ماجدانشده بودیم ،شکستم خورد شدم 

دیگ نمیکشم ، افسرده شدم تنها کارم گریه ست 

این چه حرفیه . میدونی چند بار خاستگاری اومد. مگه تو نمیدونی چه اتفاقاتی افتاده که میگی ساده تسلیمش ش ...

عزیزم اون هرزه بوده‌ولش کن بره گم شه 

ولی کارای شماهم از رو بچگی بوده 

وقتایی که میگیم زود ازدواج کردن بده یعده میریزن رو سر آدم واسه این چیزاست

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2706