2733
2739
عنوان

کنکورهاااای انسانی بیان لطفا

78 بازدید | 21 پست

من چند روزه شروع کردم خوندن میدونم دیره ولی متاهلم و بچم کوچیکه ۱۹ ماهشه یکم درگیر بودم

الان این چند روزی ک شروع کردم ی مشاور گرفتم ک  هرروز بهم میگه واس فردا چ درسایی بخونم الان امروز نیستش هرچیم پیام دادم نبود😢بهم میگید چطور بخونم

یعنی همه کتابای یازدهم دهم و دوازدهم وبخونم؟یا به ترتیب اول کتابای دهم و تموم کنم وهمینطور برم بالا؟؟؟

بعد کتاب یازدهم و هنوز نتونستم گیربیارم میتونم بجاش همون کمک درسی یا گام ب گام و بخرم و بخونم؟؟؟

میخوام فرهنگیان رتبه بیارم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا مشاور نمیتونه واست برنامه بچینه ،خودت باید لا توجه ب فعالیتات توی روز برنامه بریزی

دوما گام ب گام حذف کن ،دهم بخون بعد مرور +یازدهم بعد مرور +دوازدهم +مرور ،۳پایه مرور +جمعبندی ،کنکورهای سال قبل +تحلیل 《عه روز کنکور فرا رسید🤣😁

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ
2742
اولا مشاور نمیتونه واست برنامه بچینه ،خودت باید لا توجه ب فعالیتات توی روز برنامه بریزی دوما گام ب ...

یعنی تک ب تک کتابای یازدهم و دوازدهم باید حفظ کنم و مرور درسته؟؟چون من هیچی ازاینا نمیدونم چون ۳ سال و غیرحضوری خوندم هیچی نفهمیدم

یعنی اول کتابای دهم و بخونم تموم کنم بعد برم کتابای یازدهم وبخونم؟؟و همینطور پیش برم و درکنار هر درسم تست بزنم؟؟؟

یعنی تک ب تک کتابای یازدهم و دوازدهم باید حفظ کنم و مرور درسته؟؟چون من هیچی ازاینا نمیدونم چون ۳ سال ...

بله ،حفظ نه باید بفهمی مفهومی بخونی ،کسی که حفظ کنه ادم موفقی توی کنکور نیست

2740
بله ،حفظ نه باید بفهمی مفهومی بخونی ،کسی که حفظ کنه ادم موفقی توی کنکور نیست

یعنی بنظرتون میرسم ؟؟روزی حداقل چندتا درس جدید باید بخونم؟؟اخه امروز ۳ ساعت ونیم صبح و ظهرم ۳ ساعت تونستم فقط ۲ تا درس از دینی و ی درس از جامعه بخونم حس میکنم کندم یا اوکی اینطور؟اخه حس میکنم درس و اگ خوب یادنگیرم و فول نشم ولش نمیکنم

یعنی بنظرتون میرسم ؟؟روزی حداقل چندتا درس جدید باید بخونم؟؟اخه امروز ۳ ساعت ونیم صبح و ظهرم ۳ ساعت ت ...

ببین در روز باید ۴تا باکس مطالعاتی داشته باشی ،هر باکس ۲ درس

ولی چون روزای اولته خب منم روزای اولم ب صورت آماتور پیش رفتم ،هرکسی از اول که ساعت مزالعش زیاد نبوده،برای اول راه خوبه ولی تلاشتو بیشتر کن

یعنی بنظرتون میرسم ؟؟روزی حداقل چندتا درس جدید باید بخونم؟؟اخه امروز ۳ ساعت ونیم صبح و ظهرم ۳ ساعت ت ...

ببین اینجوری هم وقتتو و هم اعصابتو ب فاک میدی

مشاورا فقط درحدی خوبن ک برای مثلا نحوه مطالعه ی کتابو ازش بپرسی وگرنه برا برنامه و این چرت و پرتا فقط گیج میشی

انسانی بیشتر درساش حفظیاتین استرس الکی داشته باشی همه چی ب فاک میره

همین برنامه گزینه دو رو اگ دان کنی و بر اساس اون پیش بری مطمئنم موفق میشی

just leave me alone
2706