2733
2739

اول که گفت تو برادر نیستی با من بری مسافرت منظورش این بود منو ک زنشم بزاره کنار دوتایی با اون برن از من یکی دوسال کوچیکتره 

بعد میگه تو عقلت کمه زن گرفتی من مگه عقلم کمه زن بگیرم گفتم اگه من نبورم الان داداشت تو خیابونا بود باید دنبالش میگشتید اخه شوهرم تو مجردی خونه نمیرفت اصلا گفت ن من درستش میکردم گفتم تو اون ۲۰ ۲۱ سال ک تو خونتون بود تونستید درستش کنید بسه گفت نننن درستش میکردم زن چیه من بغض کردم هیچی نگفتم و الان اومدیم خونه مادرشوهرمم نبود میخام به یکیشون میام بدم یا مادرشوهرم یا برادرشوهرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بگم 

از همسرتون با توهین بهشون دفاع نکنید 

و با کم عقل که هنوز تجربه نکرده بحث نکنید 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همش تقصیر شوهر عنته...تمام

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2740

وللللشششش کن چه حوصله داریا 

نقطه ضعف میدی دستش ؟

حالا اخرش که زن گرفت یبار جلو تازه عروسش بگو هاااا تو که میگفتی مگه کم دارم زن بگیرم الان کم داری یا عاشقی؟ 

حالا هر چی گفت تو به حرفش بخند بیشتر بسوزه

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

بیخیال شوخی میکنه

منم ازدواج کردم پسر عموهامو، پسر عمم همش به شوهرم میگن عقلت کمه زن گرفتی منم میگم شما عقلتون کمه نگفتید 

اوناهم بدتر میگن

عمو کوچیکمم الان زن گرفته باز به عموم هم میگن جلو زنش

ولی همش شوخیه

الان برادر همسرتون به همسر شما که برادرشه اینجوری گفته 

شاید دوران مجردی هم کلا اینجوری حرف میزدن و توهین نمیدونن 

زیاد بزرگش نکنین 

چند وقته ازدواج کردید و چند سالتونه