2733
2734
عنوان

خانومای شاغل چجوری هندل میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 80 پست
منم دوست دارم بدونم چطور برنامه ریزی میکنن که به کارهاشون برسن  من بعضی روزها که صبح بیرونم ظه ...

دقیقا گفتم خداروشکر من متاهل نیستم وگرنه زندکیمون میپاچید 🤦🏻‍♀️😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر خوب خدا حفظش کنه 

ممنونم.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
منم دوست دارم بدونم چطور برنامه ریزی میکنن که به کارهاشون برسن  من بعضی روزها که صبح بیرونم ظه ...

من همیشه شب تا صبح گازم روشنه

و شام فردا شب مون رو صبح که می‌خوام بزنم بیرون آماده کردم 

مثلا قیمه درست میکنم زیرشو کم میکنم تا صبح جا میفته شب هم یه برنج و سالاد ردیف میکنم 

یا آخر هفته ها دو سه مدل غذا میپزم 

مثلا مواد کتلت آماده میکنم میدارم فریزر شب فقط میدارم تو ماهیتابه و ....اینجوری می‌گذرونیم 

خیلی سخته 

کاش شرایط طوری باشه که هیچ زنی مجبور نباشه بخاطر کمک خرج همسر بودن بره سرکار و دلی باشه

من تا آخرین روز هر دو تا بارداریم هم دانشگاه رفتم 

تقریبا سرویس میشیم  منکه دو تا بچه دارم و سرکارم میرم  بعضی وقتها واقعا کم میارم  ...

ای جااانم بگردم

دخترتون تصور کردم دلم قنج رفت

خدا بهتون ببخشه

ولی بچه های ما یه جور دیگه ای مستقل و فهمیده و مسولیت پذیر بار میان

استارتر خیلی سخته

تو کلام آسونه مخصوصا اگه بخوای از جایی کم نذاری

معمولا دیدم خانمهای شاغل هر کدوم یه چیزی رو فدا یا ایگنور می کنن(حتی خونه دارها هم، هرکسی اولویت هایی داره تو زندگیش بالاخره)

سخته ولی شدنیه

با برنامه ریزی و تلاش ولی خب خیلی وقتا هم آدم کم میاره

اسی تو دیگه خیلی ناز نازی هستی بیرون رفتن و اومدن ساده که دیگه خستگی نداره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

من برنامه ریزی دارم...

ولی یه موقع مثل الان هم پیش میاد که پریود شدم...چشمام درد گرفته و غذا هم نداریم باید از بیرون بخریم ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من شام رو بیشتر درست میکنم برای نهار هم میمونه، 

چه خوب شوهر من که اصلا علاقه به غذای شب مونده نداره

ناهار رو شام میخوره اما شام رو ناهار نمیخوره

تو خونه مامانم اینطوری نبودیم راحت یه غذا اگر زیاد بود ناهار دوروز بعدش هم همونو می‌خوردیم 😂 

خب چون یه روز رفتی 🫠

آدم وقتی به یه سبک زندگی عادت کنه خودشو باهاش تطبیق میده. من هم شاغلم هم کار خونه دارم (کمک همسرم هست)، هم ورزش میکنم هم کافه رستوران دورهمی با دوستام میرم. هم کتاب میخونم فیلم و سریال می‌بینم 

2706