2733
2739
عنوان

کنکورهاااای انسانی بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 78 بازدید | 21 پست
ببین در روز باید ۴تا باکس مطالعاتی داشته باشی ،هر باکس ۲ درس ولی چون روزای اولته خب منم روزای اولم ...

یعنی روزی ۴ تا کتاب از هرکدوم ۲ تادرس؟؟اخه حس میکنم نمیرسم اینطور تا درس جدید وبخونم سوال ازش طرح کنم و حفظ کنم ک قشنگ توذهنم بره تازه برم درس جدید بازم یادمیره وبازم برمیگردم میخونم و اینطور خیلی وقت میگیرن هر درس جدید

ببین اینجوری هم وقتتو و هم اعصابتو ب فاک میدی مشاورا فقط درحدی خوبن ک برای مثلا نحوه مطالعه ی کتابو ...

اوکی مرسی عزیزم نمیدونم چطور برنامه اییه و چ برنامه  درسی میده رفتم دانش کنم ببینم  چطوریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی روزی ۴ تا کتاب از هرکدوم ۲ تادرس؟؟اخه حس میکنم نمیرسم اینطور تا درس جدید وبخونم سوال ازش طرح کن ...

خب اینجوری اشتباه میکنی

چرا سوال طرح کنی؟باید خط ب خطو بفهمی

روش مطالعت اشتباس

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ
ببین اینجوری هم وقتتو و هم اعصابتو ب فاک میدی مشاورا فقط درحدی خوبن ک برای مثلا نحوه مطالعه ی کتابو ...

عزیزم این برنامهای ک میدن ننوشتن کتاب مثلا دین و زندگی ک فلان تاریخ امتحان ازمونی ازش دارن فقط درسارک نوشتن ک کدوم درسارو بخونیم ننوشتن ک مثلا دین و زندگی دهم یا یازدهم یا دوازدهم وبخونم؟؟

2731
عزیزم این برنامهای ک میدن ننوشتن کتاب مثلا دین و زندگی ک فلان تاریخ امتحان ازمونی ازش دارن فقط درسار ...

ی برنامه کامله تاریخ ازمونو نوشتن مثلا تو ۳ هفته وقت داری مثلا درس ۱ تا ۴ دینی دوازدهم و دهم رو بخونی

همه چیو نوشتن دیگ تاریخ ازمونو و پایه چند

نتونستی دان کنی؟؟

just leave me alone