2733
2734
عنوان

کسی که دیپلمشو نگرفته به دلایلی

229 بازدید | 26 پست

سلام من عصو تازه سایت هستم از این به بعد کاربری دست من

21 سالمه بنا به  دلایلی نتونستم دبیرستان برم مدرسه مادرم مریض شد و مشکلات خانوادگی

الان میخوام شروع کنم میگن بزرگسالان میتونم  بخونم

خواستم ببینم میتونم جهشی بخونم؟   بعد هزینه ای هم داره برا ثبت نام در اونجا و چقدر؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری بزرگسالان انتخاب واحد کنی، شرایط جهشی برای مدارس مختلف بخشنامه میشه به مدیر از خود مدیر اونجا سوال کن، و اینکه هر درسی شهریه داره اما میدونم کمه زیاد نیست

2731

ارهععع برو زود تر هم ثبت نام کن شنبه امتحان دارناااا هزینه اش من پرسیدم ۵۷۰ ت اینجا

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

میتونی هر پایه رو تو خرداد، دی، شهریور تموم کنی جهشی رو نمیدونم یعنی مثلا شهریور دهم دی یازدهم  خرداد دوازدهم رو بری 

هزینشم تو شیراز ک واحدی ۶۵۰۰۰ تومنه فک کنم بستگی ب شهرتون داره

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
2740
ارهععع برو زود تر هم ثبت نام کن شنبه امتحان دارناااا هزینه اش من پرسیدم ۵۷۰ ت اینجا

ثبت نامش از الانه؟یعنی تابستونا و بهارا ام اوکیع ادم بره؟

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
ثبت نامش از الانه؟یعنی تابستونا و بهارا ام اوکیع ادم بره؟

من فکر کردم خوندی چندتا افتادی .

یکی از اشناهامون دیپلمش ناقص بود ثبت نام کرد بزرگسالان ، ۵۷۰ ت داد امتحانات رو بده دیپلم بگیره

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

منم بعد ازدواج همینطور ادامه تحصیل دادم

فکر کنم تا ۱۸ واحد درسی مجازید که بردارید و از هر درس فقط یک بار امتحان میگیرند و نمره امتحان مستقیم وارد کارنامه میشه البته من تو خونه خوندم و برای امتحانات فقط رفتم

برای کمک به فهمش هم کمک درسی بگیرید

فقط اگر قصدتون دانشگاه هم هست حسابی درس بخونید و نمرات بالا دریافت کنید چون تاثیر معدل هرسال بیشتر میشه