2733
2739
عنوان

نطرتون در مورد مهاجرت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3533 بازدید | 177 پست

نسبتا رو به راه یعنی چی؟

مثلا من از نظر مالی تو ایران هیچ مشکلی ندارم و نخواهم داشت، ولی فاکتور های فرهنگی، اجتماعی برام صدهزار برابر مهم تر بودن که باعث شدن در نهایت تصمیم به مهاجرت بگیرم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
تفاوت که زیاده چون سبک زندگی اونجا یجور دیگست ولی بنظرم اگه برای پیشرفت باشه ارزش داره بری

مممنون عزیزم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نسبتا رو به راه یعنی چی؟ مثلا من از نظر مالی تو ایران هیچ مشکلی ندارم و نخواهم داشت، ولی فاکتور های ...

منو همسرم مدتی هست که تصمیم گرفتیم ولی خیلی استرس دارم . 

شما الان رفتین؟

مشکل ندارین؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
اول اینکه بجز پناهنده ها  تمام کسانی که مهاجرت میکنن زندگی خوب و رفاه مناسب و شغل خوب ایران داش ...

این تفاوت بهتره یا بدتر ؟

وای اونروز یکی میگفت بری اونجا میشی کمک بهیار میگم نرم بدبخت شم منی ک لیسانس دارم

باید زبان بخونی بعد بری

بعدم تا رسیدی مدرکت رو تطبیق بدی

وقتی هم مدرک داری هم سابقه کار اصلا نگران نباش

پرستاری جا پاشون محکمه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2740
منو همسرم مدتی هست که تصمیم گرفتیم ولی خیلی استرس دارم .  شما الان رفتین؟ مشکل ندارین؟

من سه ماه دیگه پرواز دارم، ژاپن

نمی دونم مشکل پیدا می کنم یا نه، باید دید

ولی نکته اینجاست انگیزه هام برا مهاجرت و تحمل سختی هاش بیشمار بود

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
وای اونروز یکی میگفت بری اونجا میشی کمک بهیار میگم نرم بدبخت شم منی ک لیسانس دارم

بستگی داره به کشوری که میرید، و اینکه باید مدرکتون رو تبدیل کنید. خارج از ایران مثل ما ایرانی ها با مهاجرا برخورد نمی کنن.

آقا هستم 🍁 WLF
صد در صد خیلی تفاوت هست بین ایران و خارج از ایران.

این تفاوت مثبت هست یا منفی ؟

به دلتنگی و سختی می ارزه؟

باید زبان بخونی بعد بری بعدم تا رسیدی مدرکت رو تطبیق بدی وقتی هم مدرک داری هم سابقه کار اصلا نگران ...

ایلتس دارم دو سال طرحمم برم اوکیه واسه سابقه کار؟کجا باید برم ک نشم کمک بهیار اگه قراره کمک بهیار شم همینجا بمونم بهتره

این تفاوت مثبت هست یا منفی ؟ به دلتنگی و سختی می ارزه؟

به آدمش بستگی داره ولی به نظر من خیلی خیلی میارزه. در ایران شما ابتدایی ترین حقوق انسانی رو ندارید. هیچ کس برای کرامت انسانیتون ارزشی قائل نیست. در خارج از ایران، فقط به دلیل اینکه آدم هستید کلی احترام و حق و حقوق دارید.

زمینه کاری خودتون و همسرتون چی هست؟ کجا میخواهید برید؟

آقا هستم 🍁 WLF
من سه ماه دیگه پرواز دارم، ژاپن نمی دونم مشکل پیدا می کنم یا نه، باید دید ولی نکته اینجاست انگیزه ...

ممیشه در مورد اینکه چرا تصمیم گرفتین برید ژاپن برام بگید؟

میشه از انگیزه تون هم بگید اگر ممکنه تا با خودم مقایسه کنم . 

ممنونم و انشاالله ب سلامتی و دلخوشی برید

2706