2733
2739
عنوان

نطرتون در مورد مهاجرت چیه؟

3533 بازدید | 177 پست

در حالی که اینجا زندگی نسبتا روبه راهی داشته باشی   ؟

کسانی و مهاجرت کردن خیلی تفاوت هست بین زندگی ایران و کشورهتی دیگه؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تفاوت که زیاده

چون سبک زندگی اونجا یجور دیگست

ولی بنظرم اگه برای پیشرفت باشه ارزش داره بری

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

دو نفر از اقوام خارج زندگی میکنن به جز دلتنگی برای خانواده کاملا راضی ان میگن سطح فکر و زندگی مردم اونجاها بالاتره

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2740
دو نفر از اقوام خارج زندگی میکنن به جز دلتنگی برای خانواده کاملا راضی ان میگن سطح فکر و زندگی مردم ا ...

ممیشه بپرسم کجا هستن ؟

کاری رفتن یا تحصیلی؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
دوست ندارم ،دلتنگ وطنم ،خانواده م و بستگانم میشم .خیلی سخته 

شما ایران نیستین؟

بجز دلتنگی مشکلات دیگه هم دارید ؟

ممیشه بپرسم کجا هستن ؟ کاری رفتن یا تحصیلی؟

هر دو متاهلن یه خانواده کانادا برای تحصیل 

یه خانواده سوئد بریا کار 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2706