2733
2734
عنوان

نطرتون در مورد مهاجرت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3513 بازدید | 177 پست
به آدمش بستگی داره ولی به نظر من خیلی خیلی میارزه. در ایران شما ابتدایی ترین حقوق انسانی رو ندارید. ...

همسرم فنی کار هستن و خودم گردشگری خوندم.  

هنوز اقدام اصلی رو نکردیم . دقیق نمیدونیم کجا بریم چکار کنیم 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
تفاوت که زیاده چون سبک زندگی اونجا یجور دیگست ولی بنظرم اگه برای پیشرفت باشه ارزش داره بری

ممیترسم آنجا دو برابر اینجا مجبور باشیم کار کنیم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

باید کار کنی و ماه های اولم خیلی سخته تا بخوای یکار خوب پیدا کنی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
همسرم فنی کار هستن و خودم گردشگری خوندم.   هنوز اقدام اصلی رو نکردیم . دقیق نمیدونیم کجا بریم ...

به مقصدی که انتخاب می کنید هم بستگی داره. توی مهاجرت تحقیق کردن خیلی مهمه، و این روحیه رو باید بدست بیارید و داشته باشید که کلی برای همه چیز تحقیق کنید. با یه تایپک نمیشه به نتیجه خاصی برسید.

آقا هستم 🍁 WLF
2728
ایلتس دارم دو سال طرحمم برم اوکیه واسه سابقه کار؟کجا باید برم ک نشم کمک بهیار اگه قراره کمک بهیار شم ...

بله کافیه

مسلما کشورهای انگلیسی زبان خیلی ساده تره

کانادا استرالیا نیوزیلند

نگران کمک بهیار شدنت نباش

کمک بهیار تحصیلات دانشگاهی نداره عموما فقط یه دوره کوتاه گذروندن و ملحفه عوض میکنن و این حرفا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
صد در صد خیلی تفاوت هست بین ایران و خارج از ایران.

بببخشید کشوری مثل کانادا باید هر دو شبانه روزی کار کنیم تا بتونیم راحت زندگی کنیم

بله کافیه مسلما کشورهای انگلیسی زبان خیلی ساده تره کانادا استرالیا نیوزیلند نگران کمک بهیار شدنت ...

والا اونروز استادم میگفت کشورایی ک راحت پذیرش میگیرن باید چند سال اونجا ب عنوان کمک بهیار کار کنی از این ترسیدم خداکنه اینجوری نباشه

به مقصدی که انتخاب می کنید هم بستگی داره. توی مهاجرت تحقیق کردن خیلی مهمه، و این روحیه رو باید بدست ...

ممن با وکیل مهاجرت در ارتباطم . 

بسیار ممنون از راهنماییتون

2740

دو برابر ایران کار کنید بعد ۱۰ برابر ایران آسایش و رفاه داشته باشید چیز بدیه؟

الان یه ماشین صفر توی ایران بخواهید بخرید چطوریه؟ چقدر پول باید بدید؟

لباسی که تنتون هست رو میتونید خودتون انتخاب کنید؟

می تونید با خیال راحت تفریح کنید، مسافرت برید و ...؟

آقا هستم 🍁 WLF
بله باید کار کنی و ماه های اولم خیلی سخته تا بخوای یکار خوب پیدا کنی

بازم ارزش رفتن داره

همسرم فنی کار هستن و خودم گردشگری خوندم.   هنوز اقدام اصلی رو نکردیم . دقیق نمیدونیم کجا بریم ...

مدارک رو ترجمه رسمی میکنین

وکیل مهاجرتی میگیرین برای مشاوره و برآورد هزینه ها

جاب آفر انلاین پیدا میکنین

دعوت به کار میگیرین از کارفرما 

وقت سفارت

مصاحبه

ویزا

بیمه مسافرتی ۳ ماهه

بلیت

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دو برابر ایران کار کنید بعد ۱۰ برابر ایران آسایش و رفاه داشته باشید چیز بدیه؟ الان یه ماشین صفر توی ...

دلم میخواهد شوهرم کمتر اذیت بشه   . 

شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

والا اونروز استادم میگفت کشورایی ک راحت پذیرش میگیرن باید چند سال اونجا ب عنوان کمک بهیار کار کنی از ...

میتونی مدرکت رو از ایران هم برای تطبیق کشور مقصد بفرستی که مطمئن بشی تطبیق میدن یا نه.

تعریفتون از راحتی چیه؟

تایم کاری 8 تا 10 ساعت 

دخل و خرج متناسب 

آموزش خوب 

راحت کار پیدا کردن 

....

2706