2737
2734

با گزارش میشه 

لطفا تاپیک قبلم رو گزارش بزنید مرسیی لایکم کنید اگر زدید

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
چجوری گزارش بزنم اینو نمیدونم

پایین تاپیک سه تا چیز هست قلب یچی شبیه پرچم و سه تا نقطه بزن رو اون میاره گزارش و اون جاهارو پر کن گزارش بزن

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
با گزارش میشه  لطفا تاپیک قبلم رو گزارش بزنید مرسیی لایکم کنید اگر زدید

سلام

درخواست گزارش ممنوعه.

بعضی ها رو ۷ روزه بعضی ها ۱۴ روزه تعلیق دارن می کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام درخواست گزارش ممنوعه. بعضی ها رو ۷ روزه بعضی ها ۱۴ روزه تعلیق دارن می کنن.

برای اینکه بگن برامون گزارش بزنید؟

برای اینکه بگن برامون گزارش بزنید؟

آره تا حالا چندین نفر گفتن تعلیق شدن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
آره تا حالا چندین نفر گفتن تعلیق شدن.

مرسی گفتین🌹

2706