2737
2739
عنوان

چجوری دوست پیدا کنم تو مدرسه🥺

327 بازدید | 43 پست

من یکم درونگرام شدم و ساکتم تو مدرسم ، هنوز با کسی دوست نشدم،حس میکنم هر حرفی بزنم قراره نادیده بگیرنم تنهایی خیلی سخته تو مدرسه🥲

منم همینطورم

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم همینم 

دوست بدرد نمیخوره  ینی دوست خوب نیست الان 

همیشه اینو یادت باشه اول ادمارو بشناس بعد رفاقت کن

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
2740

هیچ وقت ازازشون فاصله نگیرتوجمع توهم نظرتوبگوگوش کن حرف بزن نظربخواه صلاح کن قراربزارسوال کن کمک بخواه کمک کن تودرس ها اگه میتونی به کسی که نیازداره کمک کن تواگه نیازداری ازیکی کمک بخواه این طوری هم دیده میشی هم نادیده گرفته نمیشی

میدونی آخه احساس میکنم تو جمعی که میرم از من خوششون نمیاد🥺

شاید چون از اول سال نرفتی پیششون اونام فکر کردن باحاشون حال نمیکنی وگرنه اگه بری پیششون خودشون باهات صمیمی میشن

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
2706