2733
2734
عنوان

خیلی دوست داشتم یه نامزد با کلاس رمانتیک و با احساس داشته باشم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 31 پست
عزیزم بستگی ب سنش داره نمیدونم استارتر چند سالشه ولی قطعا دغدغه یه خانوم بیست ساله با خانوم های بالا ...

یکی دو ماه دیگه ۱۸سالم میشه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بقول بیرجندی ها 

سر دل خور گشاد بگیر 

صبرت خیلی کمه هموطن

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر برای ازدواج خیلی زوده...

توی دلشو خالی نکن 

خدا برای همه یکجور نمی‌نویسه ، انشاءالله که خیره

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2731
توی دلشو خالی نکن  خدا برای همه یکجور نمی‌نویسه ، انشاءالله که خیره

من ک حرف بدی نزدم ایشالا خوشبخت بشن

فقط گفتم زوده هرچند فکر کنم عقد کردن

اما بهتره ی مدت بیشتر اشنا بشن 

ادما توی این رفت و ادما طرفشون رو بهتر میشناسن

بنظرم اصلا نگو ک فلان مناسبته یابرام چیزی بخر . اصلا دعوا برای چی واقعا . کسی ک ادمو بخواد براش بهترینارو میسازه . نمیشه بگه طرف حالیش نیس یا بلد نیس . چرا اتفاقا بلده ولی ب اونی ک بخواد . بنظرم اگه هنوز نامزدین یمدت فکراتو خوب بکن بلکه نخواستی ادامه بدی . البته این نظر منه . 

من ک حرف بدی نزدم ایشالا خوشبخت بشن فقط گفتم زوده هرچند فکر کنم عقد کردن اما بهتره ی مدت بیشتر اشن ...

ن عزیزم ، دقیقا همونی میشه که خدا میخواد 

من ۱۶ سالگی نامزد کردم ، ۶ ماه نامزد و ۳ سال عقد هنوز بدی هاش رو نشده بود ، ولی الان اصلا پشیمون نیستم ، چون میدونم‌ عین پازل ، جایی که من کم دارم اون پر می‌کنه و برعکس ...بدی های اون هم من باید بپوشونم ، اینجوری آدمیزاد رشد می‌کنه 

الآنم ۲۷ سالمه سه تا بچه دارم 

به همسن و سال های خودم بگم میگن واااای جوونیتو از دست دادی ، ولی اینجوری نیست ، زندگی برای همه سخته ، زرنگ اونه که سختیش رو خودش انتخاب بکنه 

دختر از شرایط خانواده ات خبر ندارم

اگه امکان کات هست که خب...

اگه نه با توجه به سنت که تجربه ات هم کمه کتاب مرتبط زیاد بخون پادکست گوش کن 

تا رفتاراهای مناسب رابطه دستت بیاد

موفق باشی  

هیچ شکمی با دوست دارم پر نمیشه

پدر من هیچ وقت برا مامانم گل نخرید تولد و روز ولنتاین و... نگرفت اما وقتی میوه گرفت دستش دیگه جا نداشت پلاستیک دیگه ای بگیره 

سفرهای مشهد یکهویی باخانواده رو ترک نکرد 

یخچال از گوشت ومرغ و... اینها خالی نبود

ارزوبه دل هیچی نبودیم

تو ازدواج منطقی فکر کن به شوهرت به عنوان مرد خونه فکر کن میتونه پول دربیاره میتونه امنیت بهت بده میتونه پشتیبان وپناهت باشه ایناهست که مهمه

ن عزیزم ، دقیقا همونی میشه که خدا میخواد  من ۱۶ سالگی نامزد کردم ، ۶ ماه نامزد و ۳ سال عقد هنو ...

همه مثل هم نیستن 

ازدواج هندونه در بستس

خدا عقل و انتخاب داده تا راه درست رو پیش بگیریم

شما واقعا هم مسیر خوبی دارید

ولی ایا برای همه همینطوریه؟ نه

رابطه پستی بلندی داره

ولی ی سری اختلافات اگه ریشه ای باشه نمیشه سرسری گذشت 

یه فکری به حال خودت بکن به هر حال 🤷🏻‍♀️ دوست من بعد ازدواج و با یبار حاملگی و سقط در آخر طلاق گرفت . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
همه مثل هم نیستن  ازدواج هندونه در بستس خدا عقل و انتخاب داده تا راه درست رو پیش بگیریم شما ...

خب طرف ازدواج کرده ، بیایم بترسونیمش بگیم جدا شو‌؟ شاید راه درستی داره می‌ره ، راهنمایی آره ولی ترسوندن نه

2706