2733
2739
اره عزیزم😅

ای بابا🤦‍♀️🙈 پس اگه همه مشهدیا مثل خودت باشن معلومه خیلی خوب و باجنبه ان😌😌😅

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
🤣🤣وااای من جون نیدم واسه لهجه اصفهانیا. یه بار رفته بودیم مسافرت واسه برگشت تو اصفهان بودیم ادرس گ ...

😂 اره خودمم خیلی دوست دارم ولی اصفهانی اصیل لهجشون خیلی غلیظه 

و من هیچ وقت یاد نمیگیرمش☹

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  پس چی فک کردی جنایتی ک معازه دار های اطراف حرم علی الخصوص اجیل فروش ها میکنن  هیچ ...

چقدر گروووون😱😱😱آدم مسافرت هم نمیتونه بره با این وضعیت

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ای بابا🤦‍♀️🙈 پس اگه همه مشهدیا مثل خودت باشن معلومه خیلی خوب و باجنبه ان😌😌😅

😂😂لطف دارید شما

اخه شهر که برای بابام نیست که بخوام ناراحت بشم 

همه مردم و همه شهرها  عزیزن

هرکسی یک طرز فکری داره دیگه

من خودم اصلا از تهران خوشم نمیاد ولی در عوض کرج رو دوست دارم❤😁

2728
مشهد جاهای تفریحیش خوبه فقط شلوغه وکمه  دلگیر نیس ولی اگه ادم وابسته و عاطفی هستی لس انجلسم بر ...

به به پس واسه گشت و گذار عالیه.من که وابسته فامیل و اینا نیستم جای غریب کیییف میکنم اتفاقا...اره حیفه شهرتستانیا خراب کردن 

وای چه سخت اتفاقا یک نفر بوشهری بود میگفت وقتی میایم مشهد تو پاییز اینا همیشه سرمامیخوریم از بس شبا ...

میدونی بوشهر جای پیشرفت داره.داره بزرگ میشه پر از مرکز خریدای لوکس ولی به خاطر اب و هواش جاهی گردشگری نداره زیاد...

2738
😂😂لطف دارید شما اخه شهر که برای بابام نیست که بخوام ناراحت بشم  همه مردم و همه شهرها  ...

درسته کاش همه طرز فکرا اینطوری باشه😍ایشالا کرج اومدی هم باکسی مثل خودت برخورد کنی تا خاطره خوب برات بمونه😌🌹

بابام چند سال پیشا مشهد زندگی کرده میگه مشهد خیلی دلگیره و غربت داره 

واقعا؟؟؟شیراز چی؟

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم از مشهدی ها هیچ خیری نصیب ...

من خیلی با افعان ها راحت نیستم یه احساسی دارم .هرچند ،چنتا میشناسم اخلاقا درجه یک 

آخییی چه بد یعنی غریب نواز نیستن؟؟

میدونی بوشهر جای پیشرفت داره.داره بزرگ میشه پر از مرکز خریدای لوکس ولی به خاطر اب و هواش جاهی گردشگر ...

اره درسته 

همین آب و هوا یکم سخت کرده

انشالله که یک جای خوب پیدا کنید عزیزم

ولی وسط شهر  اگه برید شلوغه اما خوب به حرم خیلی نزدیک تر هست

شاید شما نچسبی وگرنه که من خیلی دیدم مهربان باشن 

از تو تایپیک هاتون فهمیدم مشهدی هستید

حدس زدم از  نوع ادبیاتتون 

مهر تایید زدین به حرفام

مشهدیا اکثرا مثل شما از خود راضی و قضاوت کن و فاقد شعور هستن مثل خودتون

من اگر چیزی گفتم

دلیل بر اینه ک بامشهدی ها دارم زندگی میکنم

شما بدوت اینکه منو بشناسی