2733
2734
بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم از مشهدی ها هیچ خیری نصیب ...

دقیقا ما هم از بعضی مشهدیا خیر ندیدیم جلوت دایه ی مهربان تر از مادر ،پشتت شمر 

خواهر های عزیزم لطفا یه صلوات هدیه کنید به قلب مهربون آقا امام زمان (عج)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم از مشهدی ها هیچ خیری نصیب ...

افغانیا هم خوب و بد دارن 

مشهدیا هم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2728
دقیقا ما هم از بعضی مشهدیا خیر ندیدیم جلوت دایه ی مهربان تر از مادر ،پشتت شمر 

اره

من این حجم از دخالتی و ک مشهدی ها تو زندگی هم و رسم و رسوم ها و جهاز و کوفت و زهرمار میکنن برام غیر قابل هضمه بعد ده سال

به نظرم یه بوشهر سرماخوردگیو ترجیح میده تا به گرما به خدا🤣اینجا از بهار تااول پاییز گرمه .من که گلا ...

چه سخت 😂😂

زمستون هم کولر 

یک خانواده از بندر  اومده بودن مشهد‌کلا تابستون اینجا بودن گفتن حاضرن غربت رو تحمل کنن از بس که هوا گرمه

ولی شهرهای قشنگی دارید خونگرم عالی مهربون

چیزی که مردم اینجا زیاد ندارن هستن اما کمتر

اهان کرج هم خیلی خوبه

نمیدونم شاید چون اینجا به دنیا اومدم و بزرگ شدم بخاطر اونه به هیچ جا جز محیط خودمون علاقه ندارم یا واقعا اینطوریه، ولی از خیلیا شنیدم که میگن قم و مشهد شهر دلگیری هستش و فقط به حرم های مطهر علاقه دارن و هربار فقط بخاطر زیارت میرن

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
خیلی دلگیرههههه، اونجا ساعت 7 صبحش عین ساعت 3 ظهره خییییلی گرمههههه. فقط حرم و خیابونی که به حرم میخ ...

اخییی چه سخت.به مشهد نمیاد اینجور باشه احساس میکنم مردمشم هیلی با غریبها جور نمیشن😅ما تو بوشهر مهمون غریب باشه تا یه قلیه ماهی به خوردش ندیم ولکنش نیستیم🤣🤣

شاید شما نچسبی وگرنه که من خیلی دیدم مهربان باشن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
نمیدونم شاید چون اینجا به دنیا اومدم و بزرگ شدم بخاطر اونه به هیچ جا جز محیط خودمون علاقه ندارم یا و ...

بله دیگه عادیه هرکسی به شهر خودش انس خاصی داره 

طرف شما هوای خوبی داره 

قم هم رفتیم خیلی جو خشکی داره

اما باز من خودم شهرم رو خیلی دوست دارم و بیشتر یا میگن خفه ست اما ما دیگه عادت کردیم 

بستگی داری کجا زندگی کنی  بالاشهر بهشته و عالی فرهنگ بالا  پایین شهر جهنمه.  مشهد ...

وااای نه تروخداا..ما در حد یک میلیارد و پونصد سرمایه داریم به نطرت تو محله های خوب مشهد خونه پیدا میشه ؟

برای زندگی از پارک ملت به طرف وکیل آباد خوبه 

من ده سال خونم اونجا بود خونه مادرم و کله خاندانم هم اونوره خودم چند ساله سمته سناباد خونه  خریدم به نظرم سناباد و. فلسطین هم مردمه اصیلی داره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩