2733
2734
هرشهری باشی فامیل ی بهونه دارن بیان خونت ما زنجانیم بخاطر صنایع دستیش میان شبم میمونن

دقیقاً.... کسی که نخواد... مراعات نمیکنه.... 

عمم اینا هم شیراز بودن..... بخاطر همین مجبور شدن از شیراز برن جای دیگه.... اینقدر که براشون مهمان میومد به بهانه های مختلف

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا صد درصد ولی دلم برا مردم خودم تنگ میشه بوشهریا خیییلی خونگرم و عزیزن خشک نیستن اصلا😢😍

مشهدیا با خوداشون خوبن ولی با زایر نه چون از بس زایرا دزدی کردن ازشون مجبورن خشک رفتار کنن و حواسشون به ماالشون باشه 

اکثر کسایی که میگن خشکن فقط دور بازارای حرم رفتن نه جاهای دیگه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731
من خودم دوس دارم در اینده برم مشهد واس زندگی ن شهر خفه ایع ن غریب...بزرگ دل باز و با امکانات...در مق ...

اره تهران خیلی بزرگه همه جور ادمیم داره یه کشوریه واسه خودش😁مشهدم دیگه چیزی از تهران کم ندارها

مشهد میای بالا شهر بیا زندگی کن،من خودم مرکز شهرم ولی اینجا همه غریبه اند،من خودم مشهدی ام ولی پدرم و مادرم از شهر دیگه،بمیرم از مشهد شوهر نمی‌گیرم.و بعدشم مشهد شهر افسرده ای هست

خواهر های عزیزم لطفا یه صلوات هدیه کنید به قلب مهربون آقا امام زمان (عج)

مشهد جاهای تفریحیش خوبه فقط شلوغه وکمه 

دلگیر نیس ولی اگه ادم وابسته و عاطفی هستی لس انجلسم بری برات زندونه

خیابوناشو بلد باشی بازاراشو بلد باشی کلی بهت خوش میگذره ....

اب و هواشم تابستوناش گرمه زمستانش خشکه پاییز اگه دلش بخواد بارونی 

شهر خوبیه اگه تو خیابونای بالا شهرش راه بری دلت باز میشه مخصوصا پاییز 

شهرستانی زیاد اومده مشهد ساکن شده وهمشونم میگن ما مشهدیم بیشترم اطراف حرمن و ارادت خاصی دارن به کندن گوش زائرا ...اخرم اسم مشهدیا رو بد میکنن

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
نکته بدش فقط اینه که خونه ت ممکنه تبدیل بشه به هتل😂 بلایی بود که سر من اومد 

واقعا به نکته خوبی اشاره‌ کردی 

شهرهای مسافرتی به هتل مفت و مجانی تبدیل میشن. 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
2740
چه شهری هستید شما؟ چه سخت 

ما کرج هستیم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
وااای شما به چی میگین گرم🤣در برابر بوشهر بهشتههه ما خودمون بوشهریم ابپز شدیم به خدا.وقتی میریم شیر ...

وای چه سخت

اتفاقا یک نفر بوشهری بود میگفت وقتی میایم مشهد تو پاییز اینا همیشه سرمامیخوریم از بس شبا سرده

ولی شهرهای شما خیلی قشنگ و خوبه البته باید هواشو فاکتور بگیریم

من تاحالا اون سمت شما نیومدم ولی خیلی دوست دارم هم مردم خونگرمی داره هم شهرهای اصیل و زیباییه

اگه وسعت میرسه بالاشهر خیلی بهتره 

اطراف حرم هم خوبه بد نیست اما بی نهایت شلوغه 

وای چه سخت اتفاقا یک نفر بوشهری بود میگفت وقتی میایم مشهد تو پاییز اینا همیشه سرمامیخوریم از بس شبا ...

به نظرم یه بوشهر سرماخوردگیو ترجیح میده تا به گرما به خدا🤣اینجا از بهار تااول پاییز گرمه .من که گلام نابود میشه تو گرما و باد داغش..کلا ۴ناه هوا خنکه اخرای زمستون هی گرمتر میشه ما کولر میزنیم😨

بستگی داری کجا زندگی کنی  بالاشهر بهشته و عالی فرهنگ بالا  پایین شهر جهنمه.  مشهد ...

بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن

من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم

از مشهدی ها هیچ خیری نصیبم نشده

واقعا ادمای فضولی هستن ک چشم دیدن  نداره جلو پشت و روشون خیلی فرق میکنه

خیلی خشک و بی محبتن

البته اب و هوا بی تاثیر نیست

من شمالیم

اینجا برام عذابه عذااااااب