2733
2734
همونم ندارین دهاتی ها 

😐😐😐وات د فاز

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم از مشهدی ها هیچ خیری نصیب ...

ی سوال اینجوری هستن ک زیرآب بزنن یا  نزارن پیشرفت کنی کلفت بارت کنن

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
2728

با سلام

منزل دربست لوکس با تمام امکانات در (((مشهد))) برای اجاره روزانه با قیمت ارزان، تحویل مستقیم بدون  واسطه

بدون محدودیت تعداد افراد

منطقه امن، نزدیک به حرم، نزدیک به بازار لوازم خانگی بزرگ، نزدیک به بازارهای 17 شهریور و...

2740

سلام من خودم مشهدی هستم بله اطراف حرم کاسب هاشون باعث شدن ک اسم مردم مشهد رو خراب کنند

اصلا درست نیست در مورد مردم شریف افغان نظرمیدین ک اینا باعث شدن مشهد رو به این اسم بشناسن

ببنید مشهد مثل تهران شده از همه اقوام داره فارس ترک شمالی بلوچ لر افغانی و... همه شون یک سبک زندگی دارن

اونایی ک میگن مشهد بدرد نمیخوره  شما بیا پایین شهر تونستی خونه بخری بعد اظهار نظر کنه😅😅🤣

بنده دانشجو‌پزشکی هستم و همه مردم مشهد هرچی دارن از امام رضا هست

من میخواستم مهاجرت کنم ب آمریکا هرچی تحقیق میکردم 

فقط درمورد منبع در آمد  مالیات آرامش و ... اینجور چیزا نوشته بودن

بعد اینجا درمورد یک قوم شریف و زحمت کش نظر میدن

مثل نجات پرستان رفتار نکنید

بنظرمن افغانی هاشون واقعا خیلی خوبن من مشهدی نیستم ولی اینجا ازدواج کردم از مشهدی ها هیچ خیری نصیب ...

دوست نازنینم من مشهدی هستم هیچوقت به کسی حسادت نکردم و تا تونستم به همه محبت کردم و خیلی خیلی افراد زیادی توی همین شهر به من خیلی خوبی کردند و خیلی شاد بودیم و خیلی آزاد و خوب ... اینکه یه گروه انسان نامناسب سرراه شما بودند متاسفم اما این موضوع دلیل نمیشه شما یه نفر برای نزدیک ۴ میلیون جمعیت جمع ببندی و بگی همه بد هستن... اگه می‌آید مشهد بدونین مشهد فقط دور حرم نیست و ۳وب اونجاها منطقه بی فرهنگش هست... اما باید همه جای شهر رو سر بزنی و ببینین جانم. امیدوارم ازین ببعد بتونی با انسانهای خوبی توی این شهر معاشرت داشته باشی 🌹🌹🌹

وای حرفت حقه که میگی از جلوت مهربونن پشتت بدتر از دشمن به نظرم درسته آدم خوب و بد همه جا هست اما مشهد بیشترشان اخلاقاشون خوب نیست 

من عبارت : بهترین محله های مشهد را تایپ و اینتر زدم روی این تیتر کلیک کردم :

بالاشهر مشهد [گرانترین محله های مشهد] کجاست+بهترین محله ها

به یک سایتی هدایت شدم به پایین آن سایت قسمت (( نظر شما )) رفتم

جل الخالق ! نظرات اشخاص مهمی را دیدم که تا به امروز در هیچ سایتی نتوانستم نمونه آنها را پیدا کنم قبل از اینکه مدیران آن سایت تحت فشار افراد با نفوذ ، آن نظرات را سانسور نمایند پیشنهاد می کنم سریع یک کپی از آنها بردارید.

من نسل اندر نسلمون مشهدی بودن و اینجا زندگی میکردن اسم خانوادمون تو تاریخ مشهد و سناباد و نوغان هست ...

سلام میشه منم وهم لطفا راهنمایی کنین خونه توی اصلانی ۵ قائم ۶ خوبه؟از نظر جا و مکان و فضا و فرهنگش و منطقش