2737
2739
عنوان

اجاره شیردوش برقی

266 بازدید | 39 پست

سلام خانوما من بچم دوماه و نیمشه از اول تو بیمارستان شیر خشک بهش دادم به عنوان کمکی بعدش که شیر خودم اومد سینم اینقدر سنگین و بزرگ بود بچه نمیتونست مک بزنه دیگه خودمم تنبلی کردم اکثرا شیر خشک دادم بااینکه خیلیمم شیر داشتم الان بزرگتر شده بچم میتونه راحت مک بزنه ولی دیگه شیرم کم شده پنج دقیقه میخوره دیگه چیزی توش نیس ولش میکنه . الان سوالم اینکه شیر دوش برقی اجاره کنم برای ی هفته شیرم برمیگرده و زیاد میشه که بچم بتونه بخوره ؟

خدایا مرسی بابت داده ها و نداده هات😘

سلام عزیزم چه خوب که بچه ت هر دو شیر رو میخوره

ولی فکر کنم اگه زیاد بدوشی شیرت بیشتر بشه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم چه خوب که بچه ت هر دو شیر رو میخوره ولی فکر کنم اگه زیاد بدوشی شیرت بیشتر بشه

اره خودم شیر خشک دادم که بعضی مواقع راحت تر باشم ولی الان ناراحتم شیرم کم شده

2731

شیردوش سرنگی بگیر به نظرم ببین جوابگو هست یا نه

میگم یه سوال، بچه من هشت روزشه، شیرمو که میدوشم قشنگ با شیشه تو یک ربع میخوره

ولی سینه می‌زارم دهنش یک ساعت میک میزنه ولی بازم گشنشه

چکار کنم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
شیر با مکیدن زیاد میشه وقتی شیری نیست چیو میخوای بدوشی ؟ بچه باید سینه رو بمکه شیر جریان پیدا کنه اگ ...

احسلس میکنم حالت مکش داره شیرم زیاد میشه بعدش دیگه خود نینی مک بزنه بیشتر بیاد

چه شیر خشکی با چه مارک شیشه شیری شما استفاده کردی برای بیمارستان؟

من کلا میخوام شیر خشک بدم نمیدونم چی و چندتا برای روزای اول بخرم

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیردوش سرنگی بگیر به نظرم ببین جوابگو هست یا نه میگم یه سوال، بچه من هشت روزشه، شیرمو که میدوشم قشن ...

اینو امتحان نکردم اصلا خودم تاحالا شیر دوش برقی ندیدم ولی حس میکنه مکش داره کاش یکی که استفاده کرده بگه بنظرش خوبه یانه...بخاطر اینکه نمیتونه سینه رو مک بزنه فکش خسته میشه حتی تو یک ساعت و نیمم به اون اندازه ای که دوشیدی نمیخوره ولی با پستونک راحت میخوره منم همین مشکلو داشتم هرچی شیر خودمو میدادم شیر نمیشد اخر شیر خشک میخورد الان دیگه شیرم خیلیی کم شده 

2740
چه شیر خشکی با چه مارک شیشه شیری شما استفاده کردی برای بیمارستان؟ من کلا میخوام شیر خشک بدم نمیدونم ...

من اول اپتامیل گرفتم بعد یکماه یبوست گرفت عوض کردم الان گیگوز میخوره دوتاشم وزن دهی خوبی داره . شیشه هم اونت و چیکو گرفتم از دوتاش میخوره ولی بنظرم اونت بهتره چیکو یکم سرش کجه و سفت تره 

اینو امتحان نکردم اصلا خودم تاحالا شیر دوش برقی ندیدم ولی حس میکنه مکش داره کاش یکی که استفاده کرده ...

الهی عزیزم 

تو بیمارستان بهم گفتند شیردوش برقی خیلی خوبه

مکشش هم شبیه مکیدن بچه اس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
الهی عزیزم  تو بیمارستان بهم گفتند شیردوش برقی خیلی خوبه مکشش هم شبیه مکیدن بچه اس

پس حتما امتحانش میکنم دپس ندارم بعد حسرت بخورم که از عمد بهش شیر ندادم 

شیردوش سرنگی بگیر به نظرم ببین جوابگو هست یا نه میگم یه سوال، بچه من هشت روزشه، شیرمو که میدوشم قشن ...

چون شیر  از سه فاز آب و پروتئین و چربی تشکیل شده و به همین ترتیب خارج میشه از سینه وقتی می‌دوشی این سه فاز ترکیب میشه و بچه سیر میشه ولی وقتی زیر سینه ست کلی طول می‌کشه که اول شیر که آبکی هست رو بخوره بعد پروتیین و بعد به چربی برسه و تازه سیر بشه 

دو تا کار میتونی بکنی 

یا قبل از شیردهی سینه رو قشنگ ماساژ بدی روش ماساژ توی نت هست یا شیرت رو با دست بدوش قسمت آب رو تخلیه کن وقتی شیر غلیظ تر شد تازه سینه بذار دهنش وقتی سیر سیر شد با سرنگ شیری که دوشیدی رو گوشه لپش آروم آروم خالی کن بخوره 

کلا بچه نباید بیشتر از 20 دقیقه زیر سینه باشه اگر بیشتر میمونه یعنی اول شیرت آبکی هست 

احسلس میکنم حالت مکش داره شیرم زیاد میشه بعدش دیگه خود نینی مک بزنه بیشتر بیاد

اشتباه فکر می‌کنی هیچ شیر دوشی حجم شیر رو زیاد نمیکنه شیر دوش فقط شیر رو تخلیه می‌کنه 

این مکیدنه که شیر رو زیاد می‌کنه چون عصب های دور سینه پیغام نیاز به تولید شیر رو به مغز می‌فرستن و مغز هورمون تولید شیر رو زیاد می‌کنه و شیردوش فقط می‌کشه بیرون 

راه حل همونیه که گفتم از شوهرت کمک بخواه چند روز انجام بده به مرور جریان شیر بیشتر میشه اول بده بچه بمکه شیر رو تموم کنه بعد که ول کرد شوهرت ادامه بده 

ذهن هم به شدت روی تولید شیر کمک کننده ست ذهنت باید اینو باور کنه که من میتونم به حد کفایت برای بچه م شیر تولید کنم تولید شیر یه امر کاملا ذهنی و هورمونیه 

اشتباه فکر می‌کنی هیچ شیر دوشی حجم شیر رو زیاد نمیکنه شیر دوش فقط شیر رو تخلیه می‌کنه  این مکی ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش میکنم عزیزم 

فقط ناامید نشو خیلیا هستن که رحم اجاره ای داشتن یعنی اصلا بارداری رو تجربه نکردن ولی با باور ذهنی تولید شیر داشتن و به بچه کامل شیر خودشون دادن 

باید با اعتماد به نفس کافی نسبت به بدن خودت احساس داشته باشی و باور داشته باشی که شیرم کافیه هر چی بچه م میخوره بازم شیر تولید میشه ممکنه طول بکشه به جریان کافی بیفته ولی حتما اتفاق میفته ذهنت باید اینو باور کنه 

موقعی که میخواد شیر بخوره به چشماش و لذتی که می‌بره نگاه کن هورمون اکسی توسین یا همون هورمون عشق ترشح میشه این هورمون هم به شدت به تولید شیر کمک می‌کنه سعی کن اون عشق رو از مغزت به سینه ت جریان بدی و عروق توی سینه ت رو عمیق تصور کن که پر از شیر میشه و بچه میخوره 

2706