2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زاعر عرب دارع!!!!😐🔫

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
2731
درسته کاش همه طرز فکرا اینطوری باشه😍ایشالا کرج اومدی هم باکسی مثل خودت برخورد کنی تا خاطره خوب برات ...

اره اتفاقا خاطره خوب داریم از کرج

برخورد اولیه خیلی مهمه تو هر شهر 

من خیلیا رو دیدم فقط به خاطر حرم میان مشهد حتی جاهای گردشگری هم نمیرن چون دوست ندارن

موفق باشید❤❤

من خیلی با افعان ها راحت نیستم یه احساسی دارم .هرچند ،چنتا میشناسم اخلاقا درجه یک  آخییی چه بد ...

من با چند تا افغانی دارم کار میکنم

دوست افغان داشتم

ادمای خوبی بودن و بدی ندیدم حقیقتا

نه اصلا غریب نواز نیستن

حتی چه بسا بیشترم اذیتت میکنن بحاطر غریبیت

من مشهدیم 

عاشق شهرمم

وقتی میریم مسافرت از بس غر میزنم که برگردیم مشهد همرو عاصی میکنم 

وقتی میایم تو مشهد میگم اخیش شهرمون 🤣🤣🤣

اصلا هیچ جای دنیارو به اندازه ی اینجا دوست ندارم ،نمیدونم چرا اینجوریم

به شوهرم میگم حتی اگه مجبور باشم هیچوقت حاظر نیستم برم شهر دیگه ای زندگی کنم

همه چیشو دوست دارم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
وای اگه بوشهری ک پس مشهد بهشته از نظر گرما

برای منی که شمالم چی خوبه برم مشهد یا نه؟

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2740
اهاا حتما نگاه میکنم تو نقشه و پرسوجو میکنم😙

موج های ابی حتما حتما برید 

خیلی دارن پارک و جاهای گردشگری درست میکنن چون محدود بود

در کل خوبه

برای خونه هم حتما برو دیوار

ولی در کل بالاشهر نسبت به حرم یکم دور تره

اره من این حجم از دخالتی و ک مشهدی ها تو زندگی هم و رسم و رسوم ها و جهاز و کوفت و زهرمار میکنن برام ...

هوووف یعنی ای رسما دارن؟وااای به خدا بوشهر یه رسم سخت نداره اینقدر خوشه پره پولداره ولی کلا جهیزیه با دوطرفه راحت راحت.البته الان دیگه باکلاس تر شدن مردم 

اونایی ک بر اساس تجربه سفر میگن فقط دورو اطراف حرمو دیدن متاسفانه نباید اینطور باشه ولی دور حرم فرهنگ خاص خودش رو داره.یکم فرهنگشون پایینه و مثلا همه چادرین و حتی ممکنه گیر هم بدن به حجابتون

من خودم مشهدیم ولی طرف ما مثلا با شلوار پاره راه میرن و خیلی به خودشون میرسن 

بافت جایی ک ما زندگی میکنیم با بافت دور حرم خیلییی متفاوته

اگه میای مشهد اصلاا اون سمتا نرو ک افسرده میشی من خودم فقط واس حرم میرم اونورا

احمد اباد هاشمیه سجاد و فرامرز و ملک اباد اینا جاهای خوب مشهد هست

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خیلی دلگیرههههه، اونجا ساعت 7 صبحش عین ساعت 3 ظهره خییییلی گرمههههه. فقط حرم و خیابونی که به حرم میخ ...

واقعا؟؟؟من خودم شمالیم دوس دارم مشهد یا شیراز زندگی کنم مادرم میگه همینجا بمون

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤