2737
2739
عنوان

مرمری ام مادرها بیاید بگید کدوم راهو انتخاب کنم💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 14786 بازدید | 411 پست
من الان همسرم داره با واکسن حساسیت زدایی میشه با ۳۵ سال سن.پیش همون دکتر پسرم.اتفاقا ۹۰ درصد مشکلش ه ...

عزیزم دکترش کیه 

من از چندتا دکتر الرژی پرسیدم همشون میگن واکسن بی تاثیره و اگرم درصدی موثر باشه برای سن زیر۲ساله 

کاش میشد با واکسن درمان کرد راحت میشدم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۴ سالگی شروع کردم اونجا خیلی ها سن بالاتر اومده بودن واسه تست کوچیکترینشون من بودم واکسن و ب بازو ...

اره تنفسی باشه ب بازو میزنن

مال پسرم گوارشیه متاسفانه برای همین میگن بی اثره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2742

سلام عزیزم خوبی؟ من همیشه تایپیک هاتو میخونم پسر منم آلرژی گوارشی داره و سه شنبه ی هفته ی پیش دوباره برده بودمش تست آلرژی این دفعه بهتر شده بود آلرژیش سفت و سخت هم رعایت نکرده بودم بنظرم شما هم سخت نگیر

بهنام و بهروز مقدادی یکی برای الرژیش یکی رفلاکسش اره شیر رژیمی الکر میخورد شیر ماست دوغ پتیر کره ک ...

عزیزم دکتر بچه من فاطمه فرهمند ب‌ود

مال من نوترامیژن و نیوکیت خورد .

ببین عزیزم سکم اروم باش

از لینیات بز و‌گوسفند استفاده کن..اگر تهرانی زالی حتی بستنی بز و‌گوسفندم داره.شیر پنیر کره ماست همه چیو من از اونجا میگیرم پاستوریزه توی بطری داره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم دکترش کیه  من از چندتا دکتر الرژی پرسیدم همشون میگن واکسن بی تاثیره و اگرم درصدی موثر با ...

آخه میدونی عزیزم من وقتی پسرمو بردم دکتر تا نگاه به پروندش کرد و دید نوشتم باباش آسم داره گفت باباش هم آلرژی غذایی داشته ولی اون زمان توجه نمیشد بعد هرچی بزرگتر شد آلرژی غذاییش کم شد و تبدیل به آلرژی تنفسی شد.گفت پسرتم اگه درمان نشه ممکنه آلرژی تنفسی بشه.بعد من به همسرم پیشنهاد دادم خودشم بره پیشش تست بده.همسرم رفت تست گفت علاوه بر آسم آلرژی به چمن و علف و گرده افشانی گلها و قارچ های هوازی داره بخاطر همین مدام عطسه میکرد رگای بینیش همیشه به قدری متورم و دردناک بود که نمیتونست دست بزنه مدام چشماش میخارید و ... .دکتره گفت آسمش با دارو کنترل میشه ولی این آلرژی واکسن میخواد همسرم قبول نمیکرد گفت الکی هزینه میکنم و فایده نداره و... .من رفتم تو پیج یه فوق تخصص آلرژی از اون سوال کردم که آیا واکسن برای آلرژی تاثیر داره یا نه و برای همسرم میپرسم.اونم گفت واکسنها ساخت کشورهای خارجه آلرژن های اونا کمی با ما متفاوته.بخاطر همین این واکسنها برای خودشون صددرصد اثر داره ولی برای ما ایرانیا حدود ۸۰ درصد تاثیرگذاره.گفت باابنحال خیلی تفاوت ایجاد میکنه تو حال بیمار.بخاطر همین همسرم واکسن رو شروع کرد و الان واقعا ۹۰ درصد از مشکلش حل شده.کامل بهت گفتم که راحت تر تصمیم بگیری.

دکتر پسر من دکتر محمود توسلی هست.متخصص اطفال فوق تخصص آسم و آلرژی.چهارباغ بالا.کوچه کاویان مجتمع کوه نور.همه روزه عصرها هستن پنجشنبه ها صبح

اگه قصد داری بری پیشش در مورد دیابتش و نظر اون یکی دکتر هم بگو

سلام عزیزم خوبی؟ من همیشه تایپیک هاتو میخونم پسر منم آلرژی گوارشی داره و سه شنبه ی هفته ی پیش دوباره ...

سلام

اره میشکنم رژیمو

2740
عزیزم دکتر بچه من فاطمه فرهمند ب‌ود مال من نوترامیژن و نیوکیت خورد . ببین عزیزم سکم اروم باش از ل ...

به بزم الرژی داره

آخه میدونی عزیزم من وقتی پسرمو بردم دکتر تا نگاه به پروندش کرد و دید نوشتم باباش آسم داره گفت باباش ...

نوبت میگیرم

همسرت الرژیش تنفسی بوده

مال پسر من و کوچولوی خودت غذاییه متاسفانه 

من نگرانم بچه اذیت شه و موثر هم نباشه 

نوبت میگیرم همسرت الرژیش تنفسی بوده مال پسر من و کوچولوی خودت غذاییه متاسفانه  من نگرانم بچه ...

آره بخاطر همین هم گفتم دفعه بعد خودمم ازش میپرسم.الان که اون خانم گفت طولانی مدت تاثیرگذاره شک کردم.حالا شمام نهایتش یه ویزیت برو پیشش ببین نظر این چیه

عزیرم طب سنتی نمیتونی بچه تو ببری  والا فامیل ما بهش گفتن باید عمل قلب باز شی با اجازه خودشون ...

طب سنتی برای دیابتش بردم 

برای الرژی هم قبلنا بردم ولی همکاری نمیکنه چیزایی ک گفته بود رو نخورد

به بزم الرژی داره

گفتم بز یا گوسفند..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706