2733
2734
عنوان

مرمری ام مادرها بیاید بگید کدوم راهو انتخاب کنم💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 14805 بازدید | 411 پست
بین کره و ماست و پنیر بهتر نیست از دوغ شروع کنی چون غلضت پروتیینش کمتره 

میخام از روزی ی قاشق مباخوری شیر شروع کنم

نظرت چیه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو تهران ی کلینیک حساسیت بود رفتم ازم ازمایش گرفتن بفهمن ب چیا حساسیت دارم با توجه ب اون بهم واکس ...

یعنی تا ۷ سالگی که واکسن زدی بعد تازه ۱۰ سال بعدش برطرف شد؟

رژیمو میشکنم از همین امروز ممنون بچه ها

راستی قطره پروبیوتیک هم کنارش بهش بده چون توی بروشورش نوشته به هضم پروتئین گاوی لبنیات کمک می کنه ... درد های کولیکی هم ناشی از صعف و ناتوانی روده نوزادان از هصم پروتئین گاوی موجود توی شیر مادر یا شیر خشکه ، که پروبیوتیک به بهتر شدن هصمش کمک می کنه وقتی برا نوزادا جواب میده میتونه به بچه های بزرگتر هم کمک کنه چون بچه های بزرگتر بدنشون تکامل یافته تره... ان شاءالله بچتون خوب میشه عزیزم توکلتون به خدا باشه

2731

من از چند نفرم شنیدم این مدلیه واکسن هاش

و ابان دکتر میگفت بهم ک تو سن کم قابل درمانه و موثره ن الان ک ۴سالشه 

میگفت ب روده ها میزنن واکسن رو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من باشم رژیم رو میشکنم.البته چون شدت آلرژیش بالا هس از خیلی کم شروع میکنم .هر روز هم بهش نده دو الی سه روز یک بار.

نگاه کن حتی یه بچه هم میخواد شیرخشکش عوض کنه فوری تغییر نمیدن.از کم شروع میکنن به دادن

👶👶👶
راستی قطره پروبیوتیک هم کنارش بهش بده چون توی بروشورش نوشته به هضم پروتئین گاوی لبنیات کمک می کنه .. ...

ممنون یاد اوری کردی حتما میخرم

فقط بگو قطرش موثر تره یا پودرش

تا چند سال بعد واکسن  کامل خوب بودم فقط باید مراقب می بودم سرما نخورم بعد چند سال نمی دونم چی شد علائم برگشت باز دو س سالی درگیر شدم دیگه بعد خوب خوب شدم خداروشکر ،استرس تو عود مشکل من خییلی دخیل بود

مرمری عزیزم بچه خواهر شوهر منم همینه اما مامانش تا به حدی بهش اجازه خوردن هله هوله میده و فقط منتظره که سنش بره بالاتر تا خودش خوب بشه

اما در کنار همه ی اینا بهت پیشنهاد میکنم حتما یه نذر بکن! به فرزندان امام حسن که در کربلا شهید شدن. خیلی مهربونن دستتو خالی برنمیگردونن

{فروا الی الله}  به سوی خدا فرار کنید🙂💖 من کلا احساسی میشم غلط املاییم توی تایپ میره بالا، بهم گیر ندین😁
من از چند نفرم شنیدم این مدلیه واکسن هاش و ابان دکتر میگفت بهم ک تو سن کم قابل درمانه و موثره ن الا ...

من الان همسرم داره با واکسن حساسیت زدایی میشه با ۳۵ سال سن.پیش همون دکتر پسرم.اتفاقا ۹۰ درصد مشکلش هم حل شده بااینکه هنوز دوره اش کامل نشده ولی واقعا راحت شد.اما آلرژی همسرم به مواد غذایی نبود ولی دیدم کسای دیگه رو که سن بالا دارن و میرن حساسیت زدایی همونجا.حالا دفعه بعد از دکتره میپرسم.تاحالا نشنیده بودم که نشه یا دیر تاثیر بذاره

تا چند سال بعد واکسن  کامل خوب بودم فقط باید مراقب می بودم سرما نخورم بعد چند سال نمی دونم چی ش ...

الرژیت تنفسی بود یا گوارشی

منظورم اینه ک ب مواد غذایی الرژی داشتی؟

ممنون یاد اوری کردی حتما میخرم فقط بگو قطرش موثر تره یا پودرش

براینوزادان قطره است برا بچه های دو تا ده ساله گمونم شربته. برا بزرگسالان قرص یا پودره . از خود دارو خونه هم بپرسی راهنماییت می کنن . پدی لاکت برا نوزادان قطره پروبیوتیک داره برا بچه های بزگتر شربتشه برا بزرگسالان هم قرصه

من از چند نفرم شنیدم این مدلیه واکسن هاش و ابان دکتر میگفت بهم ک تو سن کم قابل درمانه و موثره ن الا ...

من ۴ سالگی شروع کردم اونجا خیلی ها سن بالاتر اومده بودن واسه تست کوچیکترینشون من بودم واکسن و ب بازوم می زدن

2706