2737
2734
عنوان

بچه ها مشاوره لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 29 پست

من دوستم رفت دکتر نمیدونم کجاست و کیه ولی رژیمشو ده نفر بیشتر استفاده کردن جونش دعا کردن ۲۰ کیلو لاغر کرد فقط سینه ی مرغ اب پز میکرد میخورد بدون نون و روغن هیچی خالی خالی و اینکه ورزش نداشت و ویتامین eمیخورد دوماهه ۲۰ کیلو کم کرد یعنی هیچی لب نمیزد سینه ی مرغ و آب میخورد سبزیجات و میوه و اینا سیرم خام میخورد منم امتحان کردم جواب گرفتم قهوه هم زیا  خوردم من از ۸۷ اومدم ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم میشه رژیمشو کامل بگید؟

فقط سینه ی مرغ میخوردن صبح ناهار شامو هروقت گشنه میشدن و میوه بخصوص سیب حتی تا دو کیلو روزانه و سبزی همه اینارو خالی بدون نون بدون روغن بدون نمک خالی خالی و قهوه و همین 

2740
بعنی چای یا برنج نخوریم؟ریزش مو میگیریم اینطوری که؟

ن دیگه همه چی حذف دقت کن نوشتم شبا یدونه ویتامین میخورد که ریزش نگیره و نگرفت منم نگرفتم دیگه خودتون میدونین زوری نیست که اراده نداشته باشی هزار بهونه میاری اراده کنی سریع عمل میکنی 

ویتامین چی عزیزم؟

خیلی آسیب میزنه این رژیما،مخصوصا که مرغ خیلی مضره اونم هر روز،مرغ محلیش هم نهایتا ماهی یه بار میشه خورد چه برسه اینا که پر از هورمونه و...،طبعش سرده،نازایی و...هم میاره

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
روزی دو لیوان زنجبیل و اب جوش بخور سر ماه بدون ورز و رژیم ۶ کلیو لاغر میشی سیر خام مثل قرص چند تیکه ...

من دارم یه گروه میزنم از 10 تیر فعالیتمو شروع میکنم قراره هر کسی هر تجربه ای داره توش بیاد بگه از چند تا بچه ها که کاهش وزن 20-30 کیلو داشتن دعوت کردم که به عنوان ادمین از تجربه هاشون بگن هر کسی میخواد واتس اپ بهم پیام بده(الان تعداد کمه اما باید اعضا عضو بشن تا فعالیت اغاز بشه)

https://chat.whatsapp.com/EjHTBtHus1c1qawBYEy186

اگه لینک کار نداد به 09107248797 داخل واتس اپ پیام بدین

ن دیگه همه چی حذف دقت کن نوشتم شبا یدونه ویتامین میخورد که ریزش نگیره و نگرفت منم نگرفتم دیگه خودتون ...

من دارم یه گروه میزنم از 10 تیر فعالیتمو شروع میکنم قراره هر کسی هر تجربه ای داره توش بیاد بگه از چند تا بچه ها که کاهش وزن 20-30 کیلو داشتن دعوت کردم که به عنوان ادمین از تجربه هاشون بگن هر کسی میخواد واتس اپ بهم پیام بده(الان تعداد کمه اما باید اعضا عضو بشن تا فعالیت اغاز بشه)

https://chat.whatsapp.com/EjHTBtHus1c1qawBYEy186

اگه لینک کار نداد به 09107248797 داخل واتس اپ پیام بدین

سلام شما رشته مکاترونیک خوندید رشته خوبی هست؟ 

سلام بله 

نه متاسفانه توصیه نمیکنم

داشته های بین دو رشته به اندازه رشته های تک بازار کار ندارن

البته که با اوضاع فعلی کشور کلا تحصیل رو توصیه نمیکنم، ورود به بازار خوبه

2706