2737
2734
عنوان

چقدر با مادر صمیمی هستید؟؟

788 بازدید | 31 پست

وقتی مجرد بودید مادرتون چقدر پیشتون میشَست؟باهاتون از بقیه جاها حرف میزد؟شما فقط میرفتید میگفتید مامان وقت داری؟مامان بیا یکم باهم بشینیم؟اونم همش بگه وقت ندارم یه موقع دیگه(با همه خواهر هاش و مادرش و شوهرش وقت بزاره)تو هم دیگه وقت دیگه آی نداری و کارو کار ....و همیشه باهم دعوا داشته باشید(جز مادرم کسیو نداشته باشید،خواهر نه،پدرتون هم یه آدم کینه آی باشه که اصلا باهاتون حرف نمیزنه دوست هم نداشته باشید))))))

مجردم

هیچی

هیچ حرفیوبهش نمیگم باهاش راحت نیستم چون هرچی بگم ایرادمیگیره وعصبانی میشه.پس هیچی نیمگم😁

مریمم ۱۷ .💔کاربریه جدیدمه.دلم تنگ شد برات بیا.پشیمون شدم ازاینکه گفتم باهم حرف نزنیم بیا😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل همیشه باهم دعوامون شد،بهش گفتم تو فقط برات مهمه ما زنده باشیم و روحی باهامون نیستی،یه دعوای بزرگی شد من طرف مامانم گرفتم،الان مامانم برگشته به اپن طرف و میخواد مارو بفروشه

2728

با مامانم خیلی صمیمیم و همه چیمو بش میگم

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
2740

مجرد بودم نه بهتره بگم بچه بودم رابطم با مامانم خوب بود ولی الان خیلی باهم رفیقیم عین دوتا خواهر

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)

من بااینکه تهتغاری هستم فاصله سنیم با مامانم زیاده خیلی باهاش صمیمیم

چه اونموقع که مجرد بودم چه حالا که متاهلم

کلا مامانم دنیامه چون یکی  از تنهاترین کسایی که من فقط به خاطر خودم دوست داره و همه جوره پشتمه

از روزی که نباشه میترسم و همیشه آرزومه زودتر از مادرم برم

الان یکی از بزرگترین مشکلاتم دوری از مادرم و واقعا داغونم چون دوماهه ندیدمش😭

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706