2733
2739
عنوان

چقدر با مادر صمیمی هستید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 31 پست
من بااینکه تهتغاری هستم فاصله سنیم با مامانم زیاده خیلی باهاش صمیمیم چه اونموقع که مجرد بودم چه حال ...

منم مادرم و دوست دارم،ولی دیگه هیچ وقت باهاش صمیمی نمیشم،با ابنکه کم نمیزاره

باورم نمیشه بعضی ها مادر مهربون دارن .

منو همیشه با کمربند و سیخ و..... میزد خیلی بد بود الانم من کوتاه بیام پا میشه بزنه .

خوشبحالتون مادرتون خوبه حسرت به دلمه مادرم بغلم کنه یا سرم بزارم رو پای مامانم 

دختر داییم و دختر خاله هام اینجورین دلم آب میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورم نمیشه بعضی ها مادر مهربون دارن . منو همیشه با کمربند و سیخ و..... میزد خیلی بد بود الانم من ک ...

خیلی بده عزیزم برات دعا میکنم،واقعا ناراحت شدم،مامان من با حرف هاش و بی محلی هاش دلم و میسوزونه نه با کتک،خدا کمکت کنه

منم مادرم و دوست دارم،ولی دیگه هیچ وقت باهاش صمیمی نمیشم،با ابنکه کم نمیزاره

بعدها دل خودت میسوزه

من بوده لحظه هایی که به خاطر یه اختلاف سلیقه بامامانم بحثمون شده یا کدورتی پیش اومده بااینکه مامانم نمیزاشت کش پیدا کنه ولی واقعا دلم به خاطر همه اون لحظات میسوزه میگم کاش به خاطر یه موضوع بی اهمیت اینجوری نمیکردم وقتی طرف مقابلم مامانم بوده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2742
بعدها دل خودت میسوزه من بوده لحظه هایی که به خاطر یه اختلاف سلیقه بامامانم بحثمون شده یا کدورتی پیش ...

منم اشکم برای مامانم خیلی در میاد،ناراحت میشم،هر دفعه با مامانم بودم دعوامون شده،اشکم در اومد گفتی😫

منم اشکم برای مامانم خیلی در میاد،ناراحت میشم،هر دفعه با مامانم بودم دعوامون شده،اشکم در اومد گفتی😫

مادر و پدر خوب نعمتند

واقعا دوست داشتنشون بی توقع

من حالا که ازدواج کردم و ازشون دورم و هرچی سنم میره بالاتر میفهمم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
مثل همیشه باهم دعوامون شد،بهش گفتم تو فقط برات مهمه ما زنده باشیم و روحی باهامون نیستی،یه دعوای بزرگ ...

چند سالته

با کی دعوات شد نفهمیدم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
من بااینکه تهتغاری هستم فاصله سنیم با مامانم زیاده خیلی باهاش صمیمیم چه اونموقع که مجرد بودم چه حال ...

چند سالته و مامانت چن سالشونه

چرا نذیدیشون

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
چند سالته و مامانت چن سالشونه چرا نذیدیشون

سنم کم نیست 36 سالمه مامانم خدا زنده نگهش داره 70سالشه

مامانم اینا تهران بودند وقتی ازدواج کردم ولی متاسفانه بابام تصادف کرد خیلی از پا افتاد و چون یه خواهر دوبرادرمم رفته بودند شهرستانمون برای زندگی و مادرم تنهایی از پس همکار بر نمیومد کلا تهران سختشون بود رفتند ولی سالی چند ماه به خاطر من میومدند تهران ولی از موقعی که کرونا اومده نشده بیان 

منم هرچند مدت میرم الان قبل عید رفتم دیگه نرفتم تا آخر خرداد هم نمیتونم برم

سنم کم نیست 36 سالمه مامانم خدا زنده نگهش داره 70سالشه مامانم اینا تهران بودند وقتی ازدواج کردم ولی ...

مادر بزرگم شهرستان هست،ما دوسال نرفتیم،مامانم دوساله مادرشو ندیده🙄

همش میگم خدایا من چقدر تنهام

باور کن نمیدونم چرا بابام فقط سلام و خدافظ حرف میزنیم اونم اگه من بگم،کینه ای و بده،مالی کم نزاشته،خیلی اش ناراحتم،تنهای تنها هستم،مامانم هم خیلی مهربون هست اما با حرفاش دلم و میسوزونه ،خیلی مامانم و دوست دارم

مادر و پدر خوب نعمتند واقعا دوست داشتنشون بی توقع من حالا که ازدواج کردم و ازشون دورم و هرچی سنم م ...

اره نعمت هستند،اما پدرم فقط مالی و جانی پدری کرد برام،از نظر روحی نکردن،تو خونمون همش دعوا شده،پدرم میخواست تمام پول مامانم و بگیره،همه با هم رفتیم و نزاشتیم،دعوا به آتیش زدن خونه هم رفت،مامانم الان میکه کارهای من به شما مربوط نیست ،میخواد همه چی و بده بهش(بابام میره به خانواده خودش میده ما هیچی نمیگیریم

2706