2733
2734

بلی

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم وقتی مرد سر ناسازگاری داره یعنی شما برای هم آفریده نشدید

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
نه دیگه دفعه بعد کاری نمیکنم تا عصبانی بشه بالاخره مردن و طلاق هم ک اوفه پس آروم میرم و میام تا شوه ...

بیاین مسخرش نکنیم..اون فقط میترسه از سوگ عاطفی بعد از طلاق و دلتنگی های حین سوگ دست خودش نیست.

2731
بیاین مسخرش نکنیم..اون فقط میترسه از سوگ عاطفی بعد از طلاق و دلتنگی های حین سوگ دست خودش نیست.

خب نگفتم طلاق بهش گفتم حداقل برو ب پدرت بگو بفهمه تو هم زور داری آدم داری و خجالت بکشه با مشاوره برو

یعنی چی طاقت ندارم چکار کنم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ب خدا دلم براش میسوزه، اگ تاپیکش واقعی بود، خیلی گناه داره 

ب خدا حرصم گرفت درکش کردم برای حس ترس از طلاق برا همین گفتم حداقل ب خانواده خودت بگو آخه یعنی چی خواهر شوهر!!!!!

یا حداقل تحمل کن تا پیام بده 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706