2091
2079
عنوان

سوال درباره آی وی اف و کاشت بچه

391 بازدید | 100 پست

کسی درباره آی وی اف اطلاعات داره؟

اگه تخمک زن و شرایطش عالی باشه،

اسپرم مرد هم سالم و کافی باشه.

ولی مرد به دلیل دیابت اختلال نعوظ داره و براش تشخیص دادن آی وی اف کنن.

به نظرتون اینجوری آی وی اف موفقیت آمیزه؟

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

اره دیگه مهم اسپرمه که با کیفیت باشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظارتو...😍🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

۲۵درصد شانس موفقیت هست ولی من تو یچیزش موندم چون منم میخوام انجام بدم دوسندارم باخوداارضایی ازهمسرم اسپرم گرفته بشه که حرامه 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2064

همیشه احتمال منفی شدن ای وی اف هست کلا ای وی اف ۲۵ تا۳۵درصد شانس موفقیت داره..دکتر من دکترافلاطونیانه و گفته همونطور ک دوتا ادم سالم امکان داره چنددفعه طول بکشه ای وی افم امکان داره و منفی ومثبت شدنش باخداست...ولی نسبتا چون هردوسالمن احتمال مثبت شدنش خیلی بیشتره

انتقال جنینم منفی شد😭😭😭واسم دعاکنید                       ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
۲۵درصد شانس موفقیت هست ولی من تو یچیزش موندم چون منم میخوام انجام بدم دوسندارم باخوداارضایی ازهمسرم ...

باید خودارضایی باشه؟

من بودم بدم می اومد.

از دفتر مرجعت بپرس حکمشو

۲۵درصد شانس موفقیت هست ولی من تو یچیزش موندم چون منم میخوام انجام بدم دوسندارم باخوداارضایی ازهمسرم ...

اتاق مخصوص داره هر دو میتونید با هم برید 

دلت که گرفت ،دیگه منت زمین را نکش ،راه آسمان همیشه باز است اگر هیچکس نیست ،خدا که هست ....

خودارضایی نیس ک..ی اتاقکی بهتون میدن ک...

انتقال جنینم منفی شد😭😭😭واسم دعاکنید                       ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2032
همیشه احتمال منفی شدن ای وی اف هست کلا ای وی اف ۲۵ تا۳۵درصد شانس موفقیت داره..دکتر من دکترافلاطونیان ...

با آی یو آی چه فرقی داره؟

خودارضایی نیست.تومرکزی که ما میرفتیم بهمون اتاق میدادن باهم میرفتیم و...

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا
باید خودارضایی باشه؟ من بودم بدم می اومد. از دفتر مرجعت بپرس حکمشو

اره دیگه مرد باخود ارضایی باید اسپرمشو تخلیه کنه 

تو اتاقه چکار میکنن بعد؟😐

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟

و چی؟😐

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟
2104

عه واقعا؟اگه اینجوری باشه خیلی خوبه

با آی یو آی چه فرقی داره؟

ای یو ای فقط  اسپرم به تخمک داخل رحم تزریق میکنن.ای وی اف اسپرم وتخمک ازتون میگیرن لقاح انجام میدن بعد انتفال میدن داخل رحم

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا

انتقال جنین چجوریه؟ بعد از چند روز میفهمی ک مثبت شده یامنفی؟

2051