2737
2734
عنوان

روز جهانی پسررررر😍

104 بازدید | 9 پست

بالاخره روز پسرهم اومدددددد

روز پسر مبارکه همه پسرا باشهههه😍😍😍

انشاالله همه موفق وهمیشه شاد باشید🌹🍃

بنام خداوندی که تمام خواسته های مارا میشنود واگر با ذهن خودمان جلویش را نگیریم همه را اجابت میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیییییی؟

من تنها دلخوشیم تو دنیا این بود که روز جهانی الاغ و مارمولک و سوسیس داریم ولی روز پسر نداریم.چی شد یهو؟

هر پسری این پستمو میبینه روزش مبارک😉

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

این که اینجا یکی روز پسرو تبریک بگه

از تایپیک های خواهر شوهر و مادر شوهرم تعجب آور تره😐😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
این که اینجا یکی روز پسرو تبریک بگه از تایپیک های خواهر شوهر و مادر شوهرم تعجب آور تره😐😐

چرااا؟؟؟🤔😂

بنام خداوندی که تمام خواسته های مارا میشنود واگر با ذهن خودمان جلویش را نگیریم همه را اجابت میکند.
چرااا؟؟؟🤔😂

😂😂😂اخه همه اینجا از دوس پسرا و شوهراشون مینالن

از پسرای سایت بدشون میاد😂😂😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
😂😂😂اخه همه اینجا از دوس پسرا و شوهراشون مینالن از پسرای سایت بدشون میاد😂😂😂

خب بدشون بیاد پسراهم انسانن خب😂😂😂

2740
خب بدشون بیاد پسراهم انسانن خب😂😂😂

😂😂😂😂😂😂