2737
2734
عنوان

امشب اولین شبیه که پسرم پیشم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خونت

گاه دلم میگیرد، از حرف هایی که در شانم نیست، از صداقتم که هیچکس لایق آن نیست...گاه دلم تنگ میشود، برای وعده هایی که میدانستم نیست، اما برای دلخوشیم کافی بود...گاه دلم میگیرد از سادگی هایم،. گاه دلم میسوزد برای وفاداری هایم...گاه دلم میسوزد برای اشکهایم،.گاه دلم میگیرد از روزگاری که در آنم... انقدر صبور بوده ام ، آنقدر تحمل کرده ام ، که خستگی های عمرم روی قلبم سنگینی میکند، هیچکس هم مدال افتخار صبوری بر گردنم نیاویخت ،،، من فقط گرفتار یک عادت لعنتی شدم که در چشم دیگران وظیفه ای بیش نبود، و چقدر دیر فهمیدم صبوری که از حد بگذرد باران حماقت بر سرت آوار میشود..................این نبود آنچه در انتظارش بودم💔

پاشو برو خونه ات 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
2731

چرا خونه تو ول کردی؟اونجا خونه ی توعه. عادتش نده ب این رفتار که فردا زرت زرت بگه برو خونه بابات

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
توام برو سر زندگیت بحث بچه ست مسخره بازی که نیست

میرم 

یعنی همیشه من کوتاه میام و میرم

حتی یه بار بازم پسرمو برده بود  نصفه شب بود نتونستم دوریشو تحمل کنم هرچی گفتم بیا دنبالم حتی سرکوچه نیومد میگفت بگو بابات بیارتت منم نتونستم بابامو کوچیک کنم خودم ساعت ۱ شب رفتم البته خونمون نزدیکه یه کوچه فاصله است اما درست نبود تنها برم

از خواب برگشتم به تنهایی💔

باید تو خونه خودت مشکلتون حل میکردین. وقتی بچه داری باید بخاطرش کوتاه بیای. بچه که بازیچه قهر و دعوا نیست. برو سر خونه زندگیت بخاطر بچت

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2740

زندگی بچه بازی نیست که

بمون خونت زندگیتو بکن،قهرتم بکن،منتها باسیاست

واسه چی اومدی خونه بابات،بچت اونجا تو اینجا

ه قصدت واقعا جدایی که هیچ در غیراین صورت فردا پاشوبرو خونت پیش بچت بمون

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘

من جات بودم میرفتم خونم بخاطر بچه ولی محل ب شوهرم نمیزاشتم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
میرم  یعنی همیشه من کوتاه میام و میرم حتی یه بار بازم پسرمو برده بود  نصفه شب بود نتونست ...

نقطه ضعفت و فهمیده و اینجوری سو استفاده میکنه 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
چرا خونه تو ول کردی؟اونجا خونه ی توعه. عادتش نده ب این رفتار که فردا زرت زرت بگه برو خونه بابات

اره منم همیشه شوهرم گفتنی برو خونه بابات ،میگم من جرا برم تو هری گمشو برو خونه بابات ، اینجا جهاز من چیده شده بچه هم تا ۷ سالگی با منه اگه دلتم نمیخواد برو طلاق بده مهریه مم نقد بده تا برم😃

2706