2733
2739
عنوان

امشب اولین شبیه که پسرم پیشم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 57 پست
نقطه ضعف مردها چیه پس :(

نمیدونم واسه هرکس یه چیزه ولی ب نظرم چون زیاد احساسی نیستن نسبت ب خانوما بیشتر ب آبرو و پول و اینجور چیزا اهمیت میدن

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با آدم بد و وحشی روبه رو نشدین من اگه برم برو بیرون که دیگه خونمو میریزه حتی توی دعواها که همش داد ...

چی بگم خواهر هر کس یه مشکلی داره . ان شاءالله  ب زودی آرامش ب دلت و زندگیت برگرده و پسرتو بغل کنی 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
شوهرت یه زن سلیطه میخواد تا وحشیگری یادش بره  با آبروداری زندگیت درست نمیشه عزیز من  ...

اون به من میگه وحشی و سلیطه 

به خدا توی دعوا آدم لال میشه بس که پشت هم میگه و میگه

کلا هرچیزی که باشه من مقصر میشم 

و به شدت همه چیزو حاشا میکنه طوری کا میدونی داره دروغ میگه ولی یه جوری میگه دیگه چاره ای جز باور کردن نداری 

و خودشو مظلوم عالم میدونه

به خدا گاهی نمیدونم من بدی میکنم یا اون

از خواب برگشتم به تنهایی💔
2728
منم دقیقا اینجوری ام تا حالا نرفتم.خیلی کارد ب استخونم برسه ب بیرون هدایتش میکنم.هم این که میترسم نی ...

درستش هم همینه عزیزم.  اخه به نظرم خیلی کار بچگانه ایه مگه آدم از خونه خودش قهر میکنه؟ اصلا کی تعیین کرده که خونه برا مرده و برای زن نیست؟  اگر قراره کسی از خونه بره بهتره مرد بره 

دقیقا شوهر منه  البته الان آروم تر از قبل شده

چه فایده وقتی هرروزت گریه و استرس باشه

دیگه وقتی پیر شدیم آروم شدنش به چه درد میخوره

از خواب برگشتم به تنهایی💔
2740
چه فایده وقتی هرروزت گریه و استرس باشه دیگه وقتی پیر شدیم آروم شدنش به چه درد میخوره

خب قربونت برم قبل اینکه پیر بشی آرومش کن 

یا مثل خودش باش 

یا اگه قهر کردی پسرتو بهش نده و تا عوض نشده برنگرد یا دور از زندگیت جدا شو

حاج آقا قرائتی یه حرف قشنگی زد.گفت بچه تو زندگی باعث پیوند بین زن و شوهر میشه. گاهی زن و شوهر تو بحث و دعوا، تصمیم به جدایی می گیرن اما به بچه که فکر میکنن، منصرف میشن و به زندگی بر میگردن.

برگرد به زندگیت.هیچکی برای بچه ،مادر نمیشه.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
عزیزم.  چرا اقدام قانونی برای دیدنش نمیکنی؟ حق ملاقات داری

راهش دوره مدرسه میره عزیزم مجبورم تا زمانیکه تعطیل نشدن کنار بیام اخه انلاین نیستن

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥