2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
شغل دولتی درسته حقوقش کمه ولی خیلی خوبه من خواستگارم چون شغلش آزاد هست می خوام ردش کنم

وا :/

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

باید دو نفری کار کنید

با یه حقوق فایده نداره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
شغل دولتی درسته حقوقش کمه ولی خیلی خوبه من خواستگارم چون شغلش آزاد هست می خوام ردش کنم

دقیقا چیش خوبه من‌کارمندم‌حقوقم‌ بیست تومنه شوهرم شغلش آزاده درآمدش ماهیانه بالای سیصده بیخشید ولی یکم تفکزت قدیمیه که فکر میکنی کار‌پشت میزی فقط به درد میخوره الان نون تو کاز آزاده

2706