2733
2734

خیلی سخته واقعا با ۱۰تومن اگه مستاجر باشی که همش بابت اجاره میره خوراک و پوشاک و بهداشت و درمان چی پس

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل دولتی ثبات داره هم  اینکه حقوق ماهیانه تو حتما داری  بعد هم مزایا داره ولی آزاد ترس ...

ثباتی که تا آخر عمر تو فقر و محرومیت و فشار اقتصادی نگهت داره به چه درد می خوره دقیقا؟؟؟

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
2731
اجاره خونت چنده؟ اگه تنها زندگی میکنی که خوبه من شوهرم ۱۰کمتر میگیره با یه بچه سختمونه واجاره خونه

چرا ۱۰ کمتر ؟ من یکیو میشناسم کارگره توی کارخانه با اضافه کاری حدود ۱۵ میگیره 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
نه راحت نیست ولی خوب راه دیگه ای هست مگه

نمیشه.تا آشنا نداشته باشی بهت انتقالی نمیدن

اگر اینجوری بود تمام اداراتی که حقوق بالا میدن پر از کارمند بود و اداراتی که کم حقوق میدن خالی میشد

من آدم اهل ریسکی نیستم بخدا میترسم از ورشکستگی اینجور چیزا بعد شغل دولتی هم جایگاه اجتماعیی خوبی د ...

شغلش چیه ؟خواستگارت

من همونم که تا میدیدیش ذوق میکردی 💚حالا اما فاز غم میگیری💔💔💔
من آدم اهل ریسکی نیستم بخدا میترسم از ورشکستگی اینجور چیزا بعد شغل دولتی هم جایگاه اجتماعیی خوبی د ...

عجیبه واسم ولی اینو بدون‌زندگی‌بدون ریسک و زندگی کارمندی جوری کسل کنندس که انگار هر روز داری یه روز خاص رو تکراری زندگی میکنی جایگاه اجتماعی چی ؟ من‌ رفتم وام بگیرم انقد دووندنم که پشیمون شدم شوهرم میره تو‌بانک رییس بانک جلوش بلند میشه معاون بانک هرکاری شوهرم‌داشته باشه بش پیام‌میده براش انجام میده اونا کارمندن شوهرمنم‌شغلش ازاده