2410
2553
عنوان

امشب اولین شبیه که پسرم پیشم نیست

1188 بازدید | 57 پست

زیاد اهل تاپیک زدن نیستم ولی امشب خواستم درددل کنم

با شوهرم دعوامون شد از دیروز اومدم خونه مامانم امروز اومد در زد و مامانم درو باز کرد اومد توی راهرو فریاد میزد و اسم پسرمو صدا میکرد 

مامانم هرچی گفت بیا خونه اصلا جواب نداد حتی سلام هم نداد 

توی پیام کلی هم به خودم و خانوادم بد و بیراه گفت

بعدش مامانم گفت بگو واسه شام بیاد هرچی پیام دادم و اصرار کردم نیومد 

حالاهم پسرمو برده خونه ۲ سال و ۸ ماهشه دلم واسش تنگ شده

از خواب برگشتم به تنهایی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هوف 

مادر بودن چ سخته😞

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
2714

آخ خيلي بده، يجوري بچرو ميبرن انگار از خونه باباشون زاييدن اوردن

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

ای بابا 

چه تلخ 

مشکل چی بود 

کاش نمی اومدی قهر 

ان شالله همین فردا مشکلتون حل شه

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.

ای وااااااای اصلا میفهمه آبرو یعنی چی؟ مگه تو مقصر بودی ک اینقد کوتاه اومدین

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

اخی اخه چرا اینجوری کرد ؟ یعنی انقدردعواتون شدید بوده ؟ چقدر دلم سوخت برای خودت و پسرت 😔😢😢😢

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2706