2733
2734

خب اون چه فایده ای داره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزوری ک نمیشه بلاخره خسته میشه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2742
نکنید این کارها رو. سنگینی میاره توی زندگیتون

مم با یه خانوم خیلیی خوب حرف زدم

گفت این پسر کلا بدذات طوره خیرش به پدر مادرشم نمیرسه

تنها راه نجاتش تویی ک قدرتو نمیدونه پس بیخیالش گفت با صدتا نذر هم عاقبت بخیر نمیشه

این یهودی هام موکل دارن اینا ادمو عقد جن میکنن و استغفرالله ایات قرآن رو نجس میکنن و زمانشون کوتاس

2740

پسری ک بخاد ب زور یا جادو بدست بیاد میخام نیاد. مگ پسرا چ کوفتی هستن ک نیاز ب این کارا باشه 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
یا خدا. اینا رو میشنوم میترسم

ایه قرآن رو مینویسن رو فوضولاتِ حیوون ها

تو خون نجسِ مرغ

انتظار داری خوشبخت بشن؟

اینجور ادما خیلی کثیفن

جنای بدبخت رو قفل میکنن مثل اینه تورو دفن کنن زیر خاک برا یکماه

تا فلانی با پسره ازدواج کنه بعد ازادت کنن

خب اینجور زندگی ها دوام نداره که

اتفاقام دوام داره

ولی تا ۷نسل جنا از بدن اون زنی که دعا گرفته استفاده میکنن

زندگیشون پر از خیانت دروغ 

گره افتادن تو کارشون

ینی اگه بدون دعا سرنوشتش ی زندگی اروم و شاد بود و ماهانه ۱۰۰حقوق

با این دعاعه سرنوشتش میشه زندگی پز از عصاب خوردی 

و ماهانه ۵تومن

تازه خاک برش حرام میشه موقع مرگ

چون خدا میگه بدنش از اتش ساخته شده

من یچیز پشم ریزون تر هم دیدم

طرفو با انرژی و اتصال اتر هم جذب میکنن🤭

اینحوری که یسری از افراد با ذهنشون به طرف انرژی و خواستشونو مثل فرکاس ارتعاش میدن طرفم جذبشون میشه. همون تله پاتی. از اون پشم ریزون تر یکی ار کاربرای این سایت هم بلده این روشو😷

2706