2737
2739

این تاپیک صرفا جهت فضولی و قضاوت هست و فاقد هرگونه اعتبار می‌باشد دوست عزیزی ک کار مهمی داری فک می‌کنی این تاپیک چیپه برو بیرون مرسی گلم 

خوب برگردیم سر صحبتمون 

خدایی تو مراسم ختم ی جوون چطور نزدیکانش میتونن تو هر مراسم ی استایل خاص بزنن ی رنگ لباس تا جوراب و کفش و روسریشون حواسشون باشه غیر تکراری بپوشن 

منظور از نزدیک خواهر و همسرشه 

یکی از اقوام جدیدا فوت کرده ک واقعا منو بهم ریخته ب خاطر اینکه جوون بود همسرش تازه باردار بود بگم چند روز غذا نخوردم دروغ نگفتم خیلی ناراحتم براش میدونید وقتی ی جوون میمیره ک از اشناهای نزدیکه من بهم میریزم 

بعد مراسم ک می‌رفتیم خواهرش و همسرش هر سری ی لباس جدید ی استایل جدید 

واقعا چطور میتونن تازه ی حالت نیمه بلاگر هم دارم خیلی راحت از بعضی روزمرگی ها استوری میزارن 

ینی اونا خیلی آدمای قوی هستن؟

این کاربری دست چند نفره 

من این شکلیم همه جا آراسته و مرتبم خیلی به خودم اهمیت میدم

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

آیا با گریه و شیون برمیگردع

لعنت بر قوم مرده پرست زنده کش

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من این شکلیم همه جا آراسته و مرتبم خیلی به خودم اهمیت میدم

واقها خدای نکرده خدای نکرده عزیزتو از دست بدی حواست هست تو مراسمات ابدا تکراری نپوشی؟واقعا ؟

این کاربری دست چند نفره 

بعضی ها ذاتا اینجورین تو همه جا مرتب و خوشتیپن

دایی ۳۰ ساله جوونم فوت شد

من مثل منگلا رفتم تو مراسم ها همش گریه

دخترخالم خوشتیپ تو همه مراسم ها اونم گریه همش

دخترخالم هیچ منظوری هم نداشت شخصیتش اینجوریه

واقها خدای نکرده خدای نکرده عزیزتو از دست بدی حواست هست تو مراسمات ابدا تکراری نپوشی؟واقعا ؟

به خدا یکی از عزیزترین هام فوت کرد همینجوری بودم باز دست خودم نیست 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

ببین طرف ما رسمه تا یه مدت حمومم نمیرن ولی یکی از اقوام که جوونشون فوت شد سنت شکنی کردن هر روز حموم میرفتن لباس تمیز میپوشیدن و برای  عزیزشون عزاداری میکردن من واقعا تحسینشون میکردم که با وجود غم سنگینشون اراسته هستن

2706