2733
2734
عنوان

چطوری میتونید تو مراسم ختم عزیزان تون م فکر مد و لباس باشید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 47 پست
واقها خدای نکرده خدای نکرده عزیزتو از دست بدی حواست هست تو مراسمات ابدا تکراری نپوشی؟واقعا ؟

حالا لباسو بگیم هیچی اشکال نداره

آخه تو مراسم عذا استوری گرفتن و فیلم گرفتن چه معنی میده؟

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

بعضیا عادت دارن انگار ربطیم ب تمیز واراسته بودن نداره ها یکی از فامیلای زنداداشمو هرجا دیدم تو هرختمی از مادرخودش تا پدرشوهر مادرشوهر حتی ارایشمم داشت😑😑😑😑هیچوقت درک نکردم اینارو من خودم پدرم فوت شده بود فقط ی لباس همین موهامم رفیقام شونه میکردن

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بر نمی‌گرده ولی ی غم خاصی تو دلت میشینه مخصوصا جوون  

غم 13 روزه بقیه اش اشتباهه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
بعضی ها ذاتا اینجورین تو همه جا مرتب و خوشتیپن دایی ۳۰ ساله جوونم فوت شد من مثل منگلا رفتم تو مراس ...

منم اینجورین دست خود  آدم نیست 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2731
خدا رحمتش کنه 🖤  دختر خاله خیلی عزیزه🥲 چرا فوت کرد؟جوون بود؟

خدا اموات شمارو بیامرزه عزیزم

خیلییی همو دوست داشتیم🥲💔

۳۲ سالش بود سرطان گرفت بچه هاشم کوچیکن طفلیا

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
والله این سوال منم هست چون واقعا اگه دلت بسوزه نمیتونی به هیچی فکر کنی.

دقیقا 

بخدا انگار ی چیزی تو قلبم منفجر شد 

این دومین بار بود 

پارسال خانم همسایه ک فقط ۲۵سال داشت تو خونه تنها بوده غش می‌کنه و تمام همسرش ک سر میرسه میبینن سیاه سیاه شده تا مدتها گیج و منگ بودم 

امسال هم این اشنامون فقط ۳۴سال داشت و همسرش حامله بود شاید الان من بگم کسی درک نکنه ولی مرگ جوون خیلی منو بهم می‌ریزه 

این کاربری دست چند نفره 
چرا ۱۳ روز علت خاصی داره؟

نه خواستم بگم 3 روز شد 13  

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
چی بگم والا  شاید کمدشون داشتن از قبل اون لباس ها رو  من بشخصه یه مانتو مشکی بیشتر ندارم ...

نه بحث سر داشتن نداشتن نیست بحث سر اینه چطور میتونن حواسشون باشه حتی روسری کفش تکراری نپوشن 

دیروز مراسم رفتیم خواهر متوفی ی لباس پوشیده بود پر از سنگدوزی قرمز سبز. زرد بخدا من موندم 

این کاربری دست چند نفره 
نه بحث سر داشتن نداشتن نیست بحث سر اینه چطور میتونن حواسشون باشه حتی روسری کفش تکراری نپوشن  د ...

بعضیا ذاتن قرتی ان 

یعنی لباس ختماشونم مجلسیه 

خیلیا از قبل کاشت ناخن و اکستنشن مژه و ... دارن 

بعضیام که کلا بی خیال ان و اهمیتی ب متوفی نمیدن

آیا با گریه و شیون برمیگردع لعنت بر قوم مرده پرست زنده کش

چه ربطی داره؟؟هرچیزی آداب خودش رو داره

ولی بنظرم به اندازه دوست داشتن ربط داره و صبوری هر فردی مثلا واسه خواهر یا خونواده نمیشه هرروز یه قلم پوشید

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده