2733
2734
عنوان

لعنتی ؛ اون عشق من بود 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله که دلت اروم بشه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

خدا ببره نیاره منم همچین روزی داشتم اونقد  اصرار کردم گفت اسمشو

بعدش گفت بخدا تو خوشگلتریا که مثلا ناراحت نشم خدا لعنتت کنه 

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
2731

عزیزم🥲😭💔

با عنوانت یاد خودم افتادم💔💔💔

اون ازدواج کرد با عشقش و منم به اجبار با پسرعموم که زن هم داره💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
بزرگترین آرزوم همینه اجی دعام کن قلبم پاره پاره اس

دور از جونت عزیزم 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
پس زنش چی شد عزیزم

اونم طلاق نگرفته

هم اون هم من حالمون بده هر چی بهم فحش میده چیزی نمیگم چون میدونم اونم حالش بده💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
اونم طلاق نگرفته هم اون هم من حالمون بده هر چی بهم فحش میده چیزی نمیگم چون میدونم اونم حالش بده💔

بمیرم برات

خب تو چیکار کنی که فحش میده 

با شوهرت حرف بزن برو یه جای دیگ‌زندگی کن

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚